Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Проектні дослідження

Проектні дослідження - це сукупність робіт, що включає в себе інженерні вишукування, економічну обґрунтованість будівельного процесу, розробку проектної документації, кошторису. В цілому, проектні дослідження являють собою комплекс, що складається з двох великих напрямків - технічного і економічного. Саме за цими двома напрямками розділені усі роботи, що входять в проектні вишукування.

У ході подібних робіт можна зібрати максимальну кількість інформації про об'єкти, території і місцевості в цілому - всі необхідні відомості для того, щоб мати можливість скласти повноцінний і чіткий проект.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

проектні дослідження

Всі технічні проектні дослідження в залежності від цілей можна розділити на три великі групи, в кожній з яких виділяється ряд своїх процесів.

  1. Топографо-геодезичні дослідження - дозволять розробити ситуаційний план місцевості і ділянки, а також такий важливий топографічний план, який стане основою для проекту. Саме в ході цього типу вишукувань можна отримати дані про рельєф та інші особливості місцевості та конкретної території, яка відведена під будівництво. Топографічний план складається на основі отриманих даних у ході проведення топографічної зйомки. Вона може проводиться у великому, у дрібному масштабі, а також спеціальному масштабі, який необхідний для здійснення ландшафтного дизайну. Масштаб топоплана залежить від його цільового призначення. Топографічний план може знадобитися для отримання дозволу на проектування і будівництво об'єкта на ділянці, для підключення будівлі або споруди до електричних мереж або водопроводу і багато чого іншого. Найчастіше він виконується в масштабі 1 до 500.

  2. Геологічні проектні дослідження. З їх допомогою можна дізнатися всі характеристики ґрунту певної ділянки. До параметрів ґрунту можна віднести їх склад, ступінь витривалості, деформації і просідання. Всі ці аспекти потрібно враховувати при розробці проекту основи будівлі. Геологічні дослідження дуже важливі, так як недостовірні дані про ґрунт тягнуть за собою вибір неправильного типу фундаменту, що в наслідку може викликати його деформацію. В результаті з'являються тріщини в стінах, а також аварійні ситуації. Тому дуже важливо, щоб геологічні дослідження здійснювали кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи і володіють певними навичками і вміннями.

  3. Гідрологічні вишукування ставлять перед собою мету дослідити всі параметри води - ґрунтовий, водойм. Досліджується їх глибина, активність і агресивність, здатність вплинути на ті чи інші будівельні матеріали, які використовуються в ході робіт.

Економічна сторона вишукувань пов'язана з обґрунтуванням доцільності проведення будівельних робіт з фінансової точки зору. Адже невід'ємною частиною проекту є кошторис. Всі роботи, спрямовані на дослідження місцевості, повинні виправдовувати не тільки технічну доцільність будівництва на даній території, але і економічну. Потрібно враховувати, наскільки близько розташовані інженерні споруди, комунікації та інші важливі об'єкти.

Проектні дослідження необхідні для того, щоб сам процес проектування і кожну його складову організувати найкращим чином. Адже саме правильний проект - це запорука довготривалої та надійної будівлі на довгі роки.

У вигляді такої важливості проектні дослідження мають обов'язково проводити компанії, які не тільки володіють професійним штатом співробітників, але і мають відповідні дозволи на проведення подібних робіт. Особливо коли мова йде про проектування великомасштабних об'єктів або об'єктів промислового призначення. Важливо, щоб ця компанія могла надати не тільки окремі послуги, а виконувала цілий комплекс пошукових робіт. Тільки так можна добитися дійсно достовірних і об'єктивних відомостей і результатів. Всіма перерахованими критеріями в повній мірі володіє компанія Гільдія Інжиніринг, яка зможе провести повний комплекс проектних досліджень.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення