Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Проведення оцифровки зображень

Графічні зображення грають головну роль в геодезичних роботах. Саме вони стають основними матеріалами, результатами виконаних тих чи інших процедур. На сьогоднішній день складання графічних зображень має спрощений вигляд завдяки комп'ютеризації всіх сфер діяльності і інженерної геодезії в першу чергу. Цифровий варіант карти або плану, схеми або креслення просто складати, викреслювати, редагувати і зберігати. У будь-який момент цифровий графічний документ можна роздрукувати, якщо є необхідність в паперовому носії.

Проведення оцифровки зображень

Все це дуже зручно і повсюдно застосовується для знову створюваних зображень. Але що робити з тими графічними матеріалами, які були розроблені десяток чи не один десяток років тому, коли про графічні програми не чули? Їх необхідно оцифровувати. Природно, ви можете зберігати план своєї ділянки в папці на паперовому носії. Проте є ряд причин, чому важливо зробити оцифрований варіант.

У першу чергу, таким способом ви забезпечуєте додаткове збереження документу. Адже будь-яке графічне зображення носить документальний характер і має вагу серед інших землевпорядних або проектних документів. На папері він може загубитися, ушкодитися. А в цифровому вигляді цього не станеться.

Ще одна вагома причина - це можливість вносити правки, редагувати зображення. Якщо ви вирішили змінити цільове призначення ваших володінь, розширити їх або забудувати, то вам доведеться змінювати наявні графічні документи, оновлювати їх. Якщо ваші плани тільки на паперовому носії, то потрібно перерисовувати все заново, хоч і за допомогою комп'ютерних програм. Якщо документ оцифрований, в нього дуже легко внести зміни. Це займе набагато менше часу.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Оцифровка являє собою переклад зображення з паперового носія в цифровий. Якщо ви просто відскануєте зображення, воно буде мати електронну версію, але не буде вважатися оцифрованим. Це буде тільки відсканована копія, яку ви зможете копіювати, але не редагувати. Щоб графічний документ став оцифрованим в повному сенсі цього слова, його потрібно векторизувати. Для цього є спеціально розроблені комп'ютерні програми, які успішно застосовуються в повсякденній діяльності інженерів. Одна з найбільш популярних і зручних програм - АutoCad. У разі векторизації теоретично потрібно знову перерисовувати кожен з елементів паперового зображення з урахуванням масштабу, розмірів і параметрів. Однак робити це за допомогою комп'ютерної програми набагато простіше, ніж вручну. Це займе набагато менше часу, ніж креслення вручну. При цьому можна виправити будь-яку допущену похибку легким рухом руки.

Оцифрування  піддаються будь-які зображення, які мають відношення до геодезичних робіт. Найчастіше це карти, топографічні плани різних масштабів (найбільш поширені масштаби - 1:500 і 1:1000). Оцифрування піддаються і так звані малі форми - схеми, креслення, профілі, таблиці.

Для досвідчених інженерів компанії проводити процедуру оцифровки графических изображений дуже просто. Вони знають всі тонкощі комп'ютерних програм, в яких працюють. Вони стежать за оновленнями і вчасно впроваджують їх у свою практику. Фахівці, які займаються у нас оцифруванням зображень, працювали з різними графічними матеріалами, починаючи від невеликих схем і закінчуючи цілими картами великих територій. Проведення оцифровки зображень в компанії Гільдія Інжиніринг - це гарантія точності і повної відповідності нового цифрового варіанту вихідного.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення