Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Радіометричні вимірювання

Напевно, важко знайти людину, яка не турбувався б за свою безпеку. Однак, досить часто, від більшості людей не залежать деякі нюанси, які вони не здатні змінити своїми силами. До таких особливостей належить і радіаційний фон. Небезпечний рівень радіації може бути і у матеріалів, з яких зводитися будинок і у порід, які залягають на обраній території. Крім того, такі спостереження слід проводити в різних галузях, в тому числі і в металургії, машинобудуванні, екології, гірничій промисловості, геології і т. д.

Радіометричні вимірювання

Відомо, що будь-який предмет, який піддавався радіаційному опроміненню, надалі буде небезпечний для людей. Рівень радіації знижується вкрай повільно і при цьому досить негативно впливає на стан здоров'я всіх, хто знаходиться поруч з такими предметами тривалий час. Якщо доза опромінення незначна, то це може спровокувати зниження імунітету і виникнення хронічних захворювань.  При більш високому рівні постійного опромінення можуть виникнути ракові захворювання.

Це дуже серйозно, особливо, якщо в домі, при будівництві якого були використані заражені матеріали, живуть діти. Найчастіше проблеми можуть виникнути з металевими частинами конструкцій, адже вони досить часто переплавляються з матеріалу, який не проходить належної перевірки на безпеку. Відповідно, бажано контролювати весь матеріал, який надходить на виробництво, адже надалі всі вироби, виготовлені з нього, можуть перебувати в безпосередній близькості з людьми.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Крім того, досить часто радіометричні вимірювання проводяться при дослідженнях, пов'язаних з геологією і гірською промисловістю. За допомогою спеціального обладнання можна визначити породи, що містять радіоактивні елементи за їх гамма-випромінювання. Також необхідно проводити радіометричне опробування гірничих виробок і кар'єрів.

В обов'язковому порядку радіометричні вимірювання проводяться при екологічному моніторингу місцевості. Це необхідно для того, щоб мати можливість визначити зони радіоактивного забруднення. Після того, як ці зони з'ясовані і задокументовані, проводяться роботи по з'ясуванню радіоактивних елементів, які створюють несприятливий фон. За отриманими результатами приймають рішення про те, як в подальшому вступити з обраною територією і визначають рівень небезпеки для оточуючих.

Для того щоб провести всі необхідні дослідження, використовують різноманітні методики і застосовують певні види апаратури, вибір якої залежить від поставленого завдання і даних, які необхідно отримати в кінцевому рахунку. Відповідно, прилади значно відрізняються за вагою і обсягами, і далеко не завжди зручні для частого транспортування. Зрозуміло, що подібні дослідження можна довірити тільки досвідченим фахівцям, які вміють використовувати всю потрібну апаратуру і можуть скласти вірний висновок на підставі отриманих результатів.

Фірма ТОВ “Гільдія Інжиніринг” надає послуги з проведення радіометричних вимірювань. Наші співробітники працюють з самим сучасним високоточним обладнанням, використовуючи новітні технології для отримання коректних результатів, які відповідають дійсності. Ми співпрацюємо тільки з кваліфікованими професіоналами, здатними якісно виконувати свої обов'язки. Замовивши у нашій організації проведення радіометричних вимірювань, Ви можете бути впевнені в тому, що оперативно отримаєте достовірний результат, задокументований належним чином.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення