Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Розрахунок фундаменту будинку

Акція: встигни замовити послугу розрахунок фундаменту будинку за даними інженерної геології, ціною всього 2000 грн., Телефонуй 097-57-246-57!

Часто власник, самостійно будує свій дім, буває фінансово обмежений і у нього виникає проблема, як зробити розрахунок параметрів фундаменту свого будинку, щоб він прослужив без проблем і довго. Щоб розрахувати фундамент під будинок, краще всього, звичайно, звернутися до расчетчикам в компанію Гільдія Інжиніринг. Вони володіють достатнім досвідом і знаннями в цьому. Звичайно, можна звернутися до сусідів або до знайомих, пов'язаними з будівництвом і дізнатися пристрій і способи розрахунку фундаменту. Але при такому підході можна отримати перевитрата матеріалу або фундамент вийде не якісним і не надійним, відповідно, з часом він може зруйнуватися.

Розрахунок фундаменту будинку, розрахунок фундаменту будинку з підвалом

Кожен фундамент вимагає індивідуального підходу, точних і відповідних розрахунків, і звичайно правильного виконання. Ми допоможемо вам самостійно здійснити розрахунок параметрів фундаменту. Ось, що потрібно знати при повному розрахунку будь-якого фундаменту:

 1. на місці враховується несуча здатність грунту;
 2. розрахунок деформації ґрунту;
 3. характеристика грунтів;
 4. рівень промерзання грунту;
 5. рівень ґрунтових вод;
 6. вага снігового покриву на даху (навантаження).

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Грунт

Ґрунт - це основа для фундаменту, він повинен володіти міцністю і бути несжижаемым. Щоб з'ясувати, який робити фундамент, потрібно знати характеристику грунту. Несуча здатність грунтів дозволяє встановити якою повинна бути площа фундаменту під забудову: чим більше навантаження може витримати грунт, тим менше повинна бути площа фундаменту. Несуча здатність грунту обумовлюється трьома факторами - це рівень грунтових вод, тип ґрунту і вологість грунту. Їх існує кілька видів:
 1. скельний;
 2. полускальный;
 3. глинистий;
 4. піщаний;
 5. мулистий;
 6. торф'яної;
 7. супісок;
 8. суглинок.
Від показників якості грунту залежать трудомісткість зведення будівель і витрати, що відносяться до цього процесу. Щоб дати оцінку ґрунту на ділянці, потрібно пробурити кілька свердловин або викопати кілька ям. Навіщо? У цілому ряді випадків грунт ділянки буває різною, відповідно і властивостями вона володіє різними. Не треба покладатися на дослідження сусіда - це загрожує не хорошими наслідками! Робиться це наступним чином. Викопується яма глибиною біля 2-х м. - такої глибини вистачить, щоб зрозуміти, з яким видом ґрунту належить попрацювати. Навіть його зовнішній вигляд, глибина залягання, товщина окремих шарів, розповість нам про те, якому з підстав слід віддати перевагу, а від якого можна відмовитися. Потрібно розуміти, що лежать на великій глибині грунтові пласти з природною опресовкой відрізняються і мають різні значення опору.

Глибина закладення фундаментів

Деякі забудовники помилково вважають, що з найбільшою глибиною закладення, фундамент буде міцніше. Це забезпечить надійну його експлуатацію. Почасти це вірно, якщо підошва фундаменту лежить нижче глибини промерзання, тоді сила спучування грунту від морозу не буде здійснювати тиск на нього знизу вгору, тобто його піднімати. Однак, потрібно пам'ятати і про дотичному бічному і морозному спученні. Воно діє на всю його поверхню. Іноді, таке пучение вириває фундамент і відділяє його нижні частини від верхніх. Так відбувається при цегляній кладці, використання блоків, невеликих блоків чи каменю під полегшеними каркасними будинками з дерева. Щоб уникнути руйнування фундаменту (з блоків, цегельного або кам'яного) на пучиністому грунті, необхідно закласти його трохи нижче рівня промерзання і максимально знизити сили стосовного, бічного і морозного здимання. Вимощення фундаменту для цього утеплюють пумпаном, пінопластом або керамзитом. Якщо ж її не утеплювати, тоді важливо і потрібно виконати зв'язку стін фундаменту (цегельного, кам'яного або блочного) металевим армованим каркасом. Закладається каркас по всій висоті фундаменту, пов'язуючи між собою верхню і нижню частини. Якщо не виготовляти армований металевий каркас, тоді нижня стіна фундаменту має бути широка, а до верху плавно звужуватися. Такий метод дуже зменшить бічне, дотичне і морозний пучение грунту.

Ширина підошви фундаменту.

Будь-які грунти сприймають тиск від стоїть на ньому приватного будинку (крім іли і торфовища). Як правило, такий індивідуальний будинок має невелику вагу і розмір. Якщо несуча здатність грунту незначна, то потрібно збільшувати площу підошви фундаменту, щоб зменшити тиск на грунт. При збільшенні площі підошви фундаменту, тиск на грунт зменшується. Існують два основних показника для правильного розрахунку ширини підошви фундаменту. Їх треба знати, це - маса будинку (враховуючи снігове навантаження) і тип грунту, на якому буде стояти будинок.

Висновок

Кілька разів перевіряйте свої розрахунки перед зведенням фундаменту. Від цього залежить майбутнє вашого будинку, його безпека і надійність при експлуатації. Величезне значення має і економія грошових коштів, майбутні витрати на будматеріали. Необхідно пам'ятати, що розрахунок деформації ґрунту дуже складний і краще довірити його виконання з професіоналами компанії Гільдія Інжиніринг.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення