Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Розрахунок земляних робіт

Будівництво будинку – процес трудомісткий, що включає в себе безліч стадій та процедур. Але всі ці процедури являють собою чітку послідовність. А все починається з фундаменту. Для того щоб приступити до закладення цієї важливої частини всієї конструкції, необхідно провести земляні роботи.

Розрахунок земляних робіт

Земляні роботи являють собою цілий комплекс, виділений в окремий етап будівельного процесу. Вони включають в себе виїмку котловану і переміщення ґрунту з подальшим його укладанням або вивезенням. Ці роботи відкривають будівництво будь-якого будинку, незалежно від його цільового призначення. Це може бути не тільки траншея під фундамент будівлі, але і котловани для гідротехнічних споруд або елементів дорожнього будівництва.

Така важлива складова будівельного процесу повинна бути розпланована з максимальною точністю. Це стосується і розрахунків. Розрахункові роботи виконують одночасно кілька завдань. По-перше, це допоможе у визначенні вартості земляних робіт, і виявить строки їх проведення. Дана мета – найголовніша. Саме заради неї більшість замовників і звертаються в компанію ТОВ “Гільдія Інжиніринг” за проведенням робіт під назвою розрахунок обсягів земляних мас. По-друге, така процедура допоможе прийняти рішення про те, що робити з рештою грунту – вивозити або використовувати в будівельних цілях на майданчику. По-третє, можна вибрати найоптимальніший метод, яким буде здійснюватися виїмка грунту вручну або за допомогою спеціальної будівельної техніки.  

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

В основу розрахункових робіт лягають відомості, отримані в ході геодезичних вишукувань. Краще всього для цих цілей підійде топографічний план. Тим більше, що його все одно потрібно буде складати перед проектуванням конструкції. Найголовніше для замовника в цьому випадку – це довірити і проведення інженерно-геодезичних вишукувань, та розрахункових робіт однієї компанії. Якщо топоплан виконаний однією організацією, а процедури з земляними масами – іншою, то відомості можуть не збігатися між собою, що призведе до помилок і неточностей.

Топографічний план необхідний для того, щоб мати дані про рельєф місцевості. Це перший чинник, на який звертається увага. В подальшому за допомогою розрахунку земляних робіт можна скорегувати деякі рельєфні недоліки. Можливо, на ділянці є височина, яку потрібно попередньо вирівняти. А може бути, навпаки, з вийнятого ґрунту потрібно зробити насип, щоб зрівняти різкий перепад вниз.

Якщо вас лякають розрахунки в будь-якому вигляді, складні формули і алгоритми, то варто вас заспокоїти. Розрахунок земляних робіт має дуже простий принцип. Все зводиться до того, щоб вирахувати обсяги простих геометричних фігур. Для цього навіть саму складну і мудру за формою траншею або яму розбивають на декілька простих фігурок – квадрати, прямокутники, трикутники. Потім потрібно провести обчислення для кожної з фігур і підсумувати складові.

У ході розрахунків потрібно враховувати і такі показники, як довжина, ширина і глибина траншеї. Тип ґрунту також слід брати до уваги, тому геологічні вишукування будуть затребувані і для цієї стадії будівництва. А щоб отримати інформацію щодо вартості риття траншеї та вивезення грунту, потрібно формули закласти ціну за кубічний метр, отриману від будівельників.

Підрахунок земляних робіт від компанії  ТОВ “Гільдія Інжиніринг” відбувається з урахуванням всіх параметрів і деталей, щоб замовник міг отримати гранично точний результат.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення