Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Розбивка фундаменту для будинку

Будівництво навіть невеликої споруди – це копітка, відповідальна та складна робота. Вона повинна попередньо ретельно плануватися. Особливо це стосується проектування. Саме складання проекту забудови є ключовим моментом, адже від його якості буде залежати якість самої споруди. Але важливо не тільки мати ідеальну модель будівлі на папері. Важливо ще й правильно перенести цей проект на будівельний майданчик, реалізувати його у повній відповідності. Тому так актуальна розбивка фундаменту будинку.

Розбивка фундаменту для будинку

Фундамент – це основа всього будинку, незалежно від його розмірів. Навіть самий невеликий гараж або дачний будиночок повинен мати відповідну основу для надійної опори. А щоб ця основа повністю відповідала нормам, необхідна правильна розбивка фундаменту будівлі.

Розбивка фундаменту будинку – це перенесення проектних показників на будівельний майданчик. Від того, наскільки точно, правильно і уважно буде здійснено це перенесення і буде залежати доля майбутньої споруди – її довговічність, стійкість і навіть зовнішня привабливість. Навіть невелика похибка, помилка при перенесенні призведе до негативних наслідків, усунути які буває неможливо. Тому що ці відхилення можна виявити не відразу, а лише при роботах з укладання підлог.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

У мережі Інтернет існує багато інформації, що розбивка фундаменту будівлі може бути виконана самостійно. На цей рахунок даються поради і рекомендації. Однак провести дійсно правильну і точну розбивку зможе тільки фахівець. Не володіючи інженерними навичками, не маючи потрібного обладнання складно провести точні розрахунки і грамотно розбити основу.

Напрямок, до якого відноситься розбивка фундаменту – геодезія. Тому ці роботи повинна проводити геодезична компанія. Краще, щоб це була та сама організація, яка займалася і передпроектними інженерними вишукуваннями. У цьому випадку фахівцям добре відомий об'єкт і вони добре зорієнтуються у документації, яку самі ж і готували. Тобто важлива не тільки розбивка фундаменту, геодезія вся на будівельному майданчику грає першорядну, ключову роль у зведенні будівлі. А геодезичні роботи – це одна з ланок, яка входить до складу геодезичних будівельних робіт.

Найперше, з чого починається професійна розбивка фундаменту будівлі – це визначення головних осей. Розташування цих осей на будівельному майданчику для початку закріплюється кілочками, які є тимчасовими. У процесі переносу геодезисти постійно стежать за прямим кутом, який повинні утворювати стіни.

Для того щоб перенести осі, необхідно попередньо зробити обноску. Перенесення осей виконується за допомогою геодезичних приладів, зокрема, теодоліта. Це ще одна причина, по якій розбивка фундаменту будинку повинна замовлятися у фахівців «Гільдія Інжиніринг».

Відмова від розбивки професійними геодезистами найчастіше обумовлена бажанням заощадити на такій, на перший погляд, простій роботі. Особливо якщо мова йде про невеликі конструкції. Але вартість послуги геодезичної компанії також залежить від масштабів будови та обсягів виконуваних робіт. Заплативши цю суму, можна бути впевненими в тому, що розбивка фундаменту будинку буде зроблена професійно і якісно. Фахівці проведуть цю роботу швидко і без особливих зусиль завдяки напрацьованому досвіду. А результат порадує вас, коли будівля буде зведена рівною, красивою і надійною.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення