Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованих фахівців Гільдія Інжиніринг. Працюємо по Україні


Розбивка осей фундаменту

Перед початком будь-якого будівництва виносяться в натуру габарити майбутньої будівлі, визначаються розміри котловану і необхідний обсяг земляних робіт. Після спорудження котловану (при необхідності закріплення укосів, влаштування заїздів, планування і ущільнення дна до проектної позначки...), уточнення і коригування кількості вийнятої земляної маси (визначення фактичного обсягу земляних робіт, складання картограми підрахунку), підготовки виконавчих схем на підставу проводиться винос характерних точок (осей будівлі, кутів повороту фундаменту, висотних відміток...) в самому котловані.

Розбивка осей фундаменту, вдома, під колони

З застосуванням сучасного, високотехнологічного обладнання, а також високої кваліфікації і великого досвіду роботи наших фахівців дана задача може бути вирішена в найкоротші терміни і з великою точністю. Також відпала необхідність спорудження громіздких пунктів розбівочної мережі, так як розбивку можна вести незадовго, або в процесі виконання будівельно-монтажних робіт, що позитивно позначається на швидкості і якості будівництва, оскільки зменшується можливість втратити або пошкодити знаки геодезичної розбівочної основи.

Після зведення фундаменту проводиться геодезична зйомка його основних геометричних параметрів і розташування визначаються відхилення від проекту, що складається виконавча схема, на основі якої, за необхідності, вносяться коректування для подальшого будівництва. Вчасно складена виконавча документація дозволить виявити і усунути всілякі вади, похибки, що в подальшому дозволить уникнути перевищують допуски відхилень, виправлень та іншого роду простоїв, а відповідно і матеріальних збитків.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Необхідність повного і ретельного та своєчасного геодезичного супроводу на початковому етапі зведення споруди очевидна, адже саме тут закладається основа, фундамент для всього будинку, відповідно дотримання правильної, проектної геометрії і висотного положення дуже важлива. Подальше геодезичне присутність і контроль над виконанням робіт є не менш важливими, і є невід'ємною частиною будівельного процесу.

Отже, присутність на будмайданчику геодезичного супроводу необхідно з моменту початку земляних робіт і до повного закінчення будівництва, дозволить втілити задумане з проекту в реальність і витримати будь-яку, навіть саму складну геометрію будови.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення