Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Розбивка ділянки під будівництво будинку

Неправильне виконання розбивки будівельного ділянки - це основне джерело помилок, досить характерний при будівництві будинків. Будівництво будинку з неправильним позначок, згодом наочно показує його неправильне положення при забудові. Будівельні організації, компетентні в цьому, визначають "червону лінію" забудови, враховуючи перспективи зростання і розвитку селища, міста і т. п. Відступ від цього правила обов'язково призведе до дорогого знесення споруди і до нової забудови.

Розбивка ділянки під будівництво будинку

Як виконується

Перед початком розбивки території, на якій виконуватимуться будівельні роботи, необхідно встановити нульову позначку. Особливу уважність і точність потрібно дотримуватись у випадку, коли майбутній будинок буде розташовуватися на одному рівні з вулицею. Тротуар - це громадське місце, тому забудовником зачіпатися він не повинен. Розбивка виконується у вертикальній і горизонтальній площинах. У горизонтальній площині на поверхні землі визначаються і закріплюються осьові положення побудови, параметри фундаменту, ширина дверних і віконних і дверних прорізів, а вертикальної - глибина фундаментного рову, його висота, статевої рівень, висота стін і цоколя, балочне розташування перекриттів. Така розбивка будинку на місцевості виконуватися по генеральному плану, плану будинку та плану фундаментів.

Хто повинен це робити

Виконання розмітки ділянки для фундаменту проектувальником буде ідеальним, оскільки він в курсі всіх необхідних вимог, які пред'являються до ділянки забудови. При зміщенні кілочків, які визначають межі ділянки, цілком можливі і помилки у вимірах. Згодом це загрожує судовими позовами, якщо якась частина будинку займає сусідню ділянку.

Основні вимоги

Розбивка будинку на ділянці - це дуже відповідальний і важливий захід, від нього залежить бездоганність конструкцій будинку. Основні точки будівлі видає організація, яка виконує проектну розмітку ділянки. Межі зазвичай відзначають кілочками. Проектувальник виносить ці точки за допомогою геодезичних приладів. Насамперед, увагу забудовника має бути зосереджено на основній будівлі, ніж на інших, допоміжних і підсобних приміщеннях, що мають другорядне значення. Але навіть для них є дуже суворі нормативи. У більшості випадків, це відбувається, коли тимчасова споруда служить для житла під час проведення будівництва, а згодом ця споруда розширюється. В цьому випадку, все починається з зауважень контролюючих органів з нагляду. В кінцевому підсумку, будинок припадає знести.

Висновок

Якщо Вам потрібні подібні послуги в Дніпропетровську, то рекомендуємо звернутися в їх представництво. Вам приділять належну увагу і строго індивідуальний підхід. Ви отримаєте персональну консультацію, Вам визначать вартість та перелік замовлених Вами робіт, а після їх закінчення Ви отримаєте повний комплект затверджених та погоджених документів в мінімально короткий термін, ціна буде доступною. В даний час безліч приватних осіб і підприємств рекомендують послуги професіоналів компанії "Гільдія Інжиніринг".

Коментарі та запитання:


Олена
Доброго дня. Скільки коштуватимуть послуги з розбивки території під садіння саду? Площа 10 га, схема посадки майбутніх дерев 5х2 м. Територія переважно рівнинна з схилов в пару градусів.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня. Вартість виконання робіт орієнтовно складає 1000,00 грн за 1 га, Підкажіть кадастровий номер ділянки для точного підрахунку.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення