Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Розбивка забору розмітка стовпів під паркан геодезія

Початок будь-якого будівництва починається з визначення точок повороту на місцевості, які прописані в Держ Акт на ділянку. На звороті цього документа накреслена схема ділянки з розмірами сторін і кутів повороту в кожній точці в одному з . Зазвичай господар ділянки думає що цього кресленням досить геодезист для розмітки стовпів паркану, але це далеко не так. Для того, щоб з повною упевненістю сказати: саме в цій точці потрібно ставити межовий геодезичний знак, замість якого в подальшому буде стояти паркан, потрібно виконати наступне:

 • Знайти геодезичну компанію, має всі дозвільні документи для легального ведення діяльності.
 • Скласти договір на вигляд робіт, званий: "Винесення меж земельної ділянки внатуру".
 • Надіслати електронною поштою кадастровий номер у вигляді: 9810136900:04:041:0260, а також площа ділянки для контролю.
 • Геодезисти замовляють за вашим кадастровому номеру координати у СК-63, у кожній поворотної точки є Х,У.
 • Маючи на руках координати точок, фахівці виїжджають на ділянку з необхідним обладнання(тахеометр, GPS) і межовими знаками.
 • Геодезисти виробляють винос внатуру з закріплення точок стовпів.
 • Від цих точок можна виконувати розбивку як паркану, так і розмітку під паркан і робити геодезію всього ділянки.
 • Бажано попередити сусідів, щоб вони бачили геодезистів і задали їм свої питання для запобігання сусідських суперечок.
 • По закінченню роботи підписується АКТ винесення меж зі схемою закріплення стовпів. Причому схема повинна збігатися зі схемою Держ Акту.
 • Одна копія зберігається в організації, інші(1-а, 2-е, 3-ри) у замовника.
 • Провадиться остаточний розрахунок.
 • У замовника беруться відгуки та рекомендаційні листи.
 • Ставимо сміло паркан і не переживаємо за його правильність установки

Розбивка паркану, розмітка стовпів для паркану геодезія

Розглянемо більш детальніше: що є послугою "Винесення меж земельної ділянки". Даний вид робіт передбачає закріплення межових знаків на ділянці, завдяки яким фіксують точки поворотних кутів на місцевості. Процедура, що має назву винесення меж земельної ділянки, здійснюється в кілька етапів: підготовчий, польовий і камеральний.

Перший етап включає в себе проведення робіт по збору всіх необхідних даних про земельній ділянці, а саме інформацію про його площі, інформацію про те, хто є правовласником даній території і дані про геодезичні координати поворотних точок на даній ділянці. Всі ці дані отримують завдяки кадастровому номеру. Його направляють в Держземагенство де можна отримати доступ до обмінного файлу, в якому міститься зазначена інформація. Маючи на руках усі загальнодоступні дані можна здійснювати роботи щодо складання всієї необхідної документації.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

За підготовчим слід польовий етап, на якому здійснюються роботи безпосередньо на самому ділянці з використанням спеціального геодезичного обладнання - електронного тахеометра. Здійснюється закріплення межових знаків. Після того, як всі знаки встановлені, геодезист повинен переміряти встановлені точки. Дана процедура здійснюється у присутності власника земельної ділянки, а також необхідна присутність сусідів для уникнення в подальшому сусідських суперечок з приводу кордонів.

Камеральний етап є заключним. Він проходить в офісних умовах. На цьому етапі всі отримані дані, в ході проведення польових робіт, обробляються, порівнюються фактичні координати з проектними. У тому разі, коли координати не збігаються і є певні сумніви, необхідно перевірити не тільки та зона, яка є проблемною, але і всі інші без винятку.

Якісне та оперативне здійснення даної послуги, як винесення меж земельної ділянки в натуру, вам надасть компанія "Гільдія Інжиніринг". Наші фахівці проводять ці роботи за допомогою інноваційного обладнання, що дозволяє отримувати координати з точністю до міліметра. Звертаючись до нас ви отримуєте виконання послуги в найкоротші терміни. Ми розуміємо всю важливість тих послуг, які надаємо, тому до кожного поставленого перед нами завданням підходимо грамотно і відповідально.

Коментарі та запитання:


Стас
Скажіть будь ласка "Акт -передачі Межов знаків на зберігання"
Це документ про межу? Або документ оформлення на людину?
І чи є можливість дізнатися по кадастровому номеру кому належить земля?
Або чи можливо переоформити землю на людину без його згоди і підписи?
Гильдия Инжиниринг
"Акт -передачі Межов знаків на зберігання" має на увазі що господар ділянки був ознайомлений з фактичним положенням меж його його ділянки. За кадастровим номером можна зробити витяг. Там вказано кому належить ділянка.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення