Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Розбивка під фундамент

Геодезичні вишукування на земельный ділянці − річ важлива, і ігнорувати її зовсім не доцільно. Вона грає надзвичайно важливу роль під час будівлі будь-якої споруди. Кожне будівництво, незалежно від масштабу, обов'язково повинно відбуватись під керівництвом професійних інженерів-геодезистів. Після проведення попередніх досліджень, слідуючим етапом є розбивка під фундамент, яку повинні виконувати виключно кваліфіковані спеціалісти. Бо якщо буде припущена навіть найменша помилка, це може мати фатальні наслідки для майбутнього цього об'єкту. По-перше, необхідно, щоб ця робота проводилась абсолютно згідно проектній документації. По-друге, навіть якщо одна позначка буде перенесена неправильно, згодом вона наочно покаже, що споруда збудована неправильно.

Розбивка під фундамент

Як виконується розбивка під фундамент?

Розбивка під фундамент − це грамотне перенесення габаритних осей об'єкту, а також конструктивного розміру фундаменту на грунтову основу. Цей процес дуже важливий − від нього залежить якість і капітальність всього будівництва. Роботу здійснюють ще до початку риття траншеї. Габаритною віссю споруди вважають умовну лінію, яка проходить по центру (чи межі) розташування перекриттів або інших конструктивних елементів. Саме до таких умовних ліній прив'язують всі розміри несучих елементів і фундаменту. 

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Етапи проведення розбивки фундаменту

Коли виконується розбивка під фундамент, спеціалісти використовують певну кількість кілочків (найчастіше − дерев'яних і металевих, довжиною біля одного метру). Також, для цього необхідний тоненький дріт, шматочки червоної тканини, фарба червоного кольору, рулетка, молоток і цвяхи.

Щоб розбивка під фундамент була максимально точною і відповідала генплану, а також плану фундаментів, важливо  багато разів перевіряти всі кути на їх відповідність до проектної документації. Тому, зазвичай, всі обміри виконуються не менше двух разів, причому з різних кінців лінії.

Роботи по розбивці під фундамент виконують в кілька етапів:

  1. Розбивка під фундамент починається з перенесення ліній на грунтову основу. Від кількості ліній, які необхідно перенести, залежить скільки цвяхів використають фахівці.
  2. За допомогою спеціального груза на схилі, зносяться точки перетину причалок на основу. Таким чином позначаються габаритні розміри фундаменту. В цілому, конструкцію, що отримано, зазвичай називають обноскою. Далі виконується розмітка осей. Коли споруда згідно плану повинна утворювати прямокутник, то перевіряють правильність його перенесення на грунтову основу за допомогою виміру діагоналей, які повинні бути рівними.
  3. Наступним етапом вважається позначення меж майбутньої траншеї за допомогою цементу чи фарби. В цей час починаються земляні роботи.
  4. Після виконання земляних робіт обноску відновлюють.

Як вибрати виконавця робіт розбивки під фундамент?

Таку важливу роботу, як розбивка під фундамент, повинні виконувати лише спеціалісти-проектувальники. Тільки висококваліфіковані фахівці знають всі вимоги, важливі для ділянки, де ведеться забудова й мають відповідний досвід. Також, велике значення має те, чи є дозвільні документи і ліцензія у компанії, яка буде виконувати такі складні роботи. Фірма ООО «Гільдія Инжиніринг» гарантує якісне виконання всіх видів геодезичних вишукувань і проектувальних робіт. Просто зверніться до нас, подзвонив по вказаним на сайті телефонам, та будете приємно вражені професійністю фахівців и демократичністю цін за якісні послуги.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення