Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Зйомка для будівельного паспорта

Жодне будівництво житлового, дачного або садового будинку, або ж господарських будівель, різних споруд, елементів інженерного захисту не обходиться без оформлення будівельного паспорта забудови земельної ділянки. Саме такий документ встановлює вимоги як містобудівні, так і архітектурні до будівництва та озеленення земельної ділянки.

Зйомка для будівельного паспорта

Будівельний паспорт включає в себе текстові та графічні дані. Для отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки необхідно зібрати певний перелік документів, а саме:

  • заяву про видачу будівельного паспорту, у якій замовник вказує, що він погоджується на обробку особистих персональних даних;
  • проект будівництва (якщо площа перевищує 300 м. кв.);
  • копію свідоцтва про право власності, або ж якогось іншого документа, який підтверджує право власності або право користування земельною ділянкою. Така копія повинна бути завірена нотаріусом;
  • схеми, на яких вказані передбачувані забудови. На таких схемах вказують розташування будівель та споруд, передбачувані на даній земельній ділянці, відстань до об'єктів і меж сусідніх ділянок, фасади, інженерні мережі, вказуються габаритні розміри, системи інженерного забезпечення, плани.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Слід звернути увагу, що креслення планів і фасадів здійснюється з урахуванням вимог, які висуває газова служба. Для того щоб максимально точно вказати місце розташування будівель та споруд земельної ділянки, на якій планується проводитися забудова, грамотно розрахувати відстань від них до об'єктів, а також меж сусідніх ділянок, необхідно провести топографо-геодезичну зйомку. При цьому слід враховувати, що звертатися за допомогою в проведенні таких робіт потрібно лише до висококваліфікованих геодезистів, якими є фахівці компанії Гільдія Інжиніринг. Завдяки досвіду і відповідальності, вони оперативно і якісно проведуть таку зйомку, використовуючи у своїй роботі тільки обладнання нового покоління.

Для отримання будівельного паспорту забудови земельної ділянки проводиться топозйомка масштабу 1/500. Зйомка для будівельного паспорту здійснюється на прозорому папері, кальці. На неї наносяться межі ділянки з "мокрими" печатками та підписом того, хто є виконавцем топографічної зйомки.

Після нанесення всіх меж земельної ділянки та поставленої завіреної печаткою, з топографічної зйомки робиться ксерокопія (краще дві) на яку наносяться наступні елементи:

  • червоні лінії;
  • місця, в яких відбувається підключення до інженерних мереж;
  • можливі під'їзди до будівель і споруд;
  • відстані до об'єктів і меж сусідніх ділянок;
  • передбачуваного розташування будівельного об'єкта або декількох об'єктів, які заплановані під забудову);
  • експлікація об'єктів нерухомості.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення