Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Сертифікований інженер-геодезист

Наша компанія, ТОВ ГІЛЬДІЯ ІНЖИНІРИНГ, крокує в ногу з часом і законодавством України. Законом від 02.10.2012 р. № 5394-VI введена сертифікація таких фахівців як інженерів-геодезистів та інженерів-дослідників в обов'язковому порядку. Станом на 13 березня 2013 створена кваліфікаційна комісія, яка спрямована на проведення сертифікації інженерів-геодезистів. Законом України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльность» передбачено державний реєстр сертифікованих інженерів-геодезистів їх професійна підготовка та кадрове забезпечення у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності

Сертифікований інженер-геодезист

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по геодезії для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

З усього вищесказаного видно, що без сертифіката інженера-геодезиста зараз робота в сфері геодезії вважається неможливою. Випадки передбачають наявність сертифікату:

 • для договору геодезичної організації з архітектурою міста;
 • для здачі споруджуваного об'єкта в експлуатацію до виконавчої геодезичної документації;
 • документація, підписана геодезистом яка не має відповідного сертифіката, вважається недійсною.

Для отримання сертифіката у Дніпропетровську необхідно для початку закінчити вищий навчальний заклад за спеціальністю, безпосередньо пов'язаною з геодезією. Також важливу роль відіграють спеціальні геодезичні курси, які допоможуть підвищити рівень знань та кваліфікацію. По закінченні таких геодезичних курсів збирається кваліфікаційна комісія у якій необхідно скласти певні іспити. Вони дозволять визначити рівень ваших знань, а також підтвердять підвищення вашої кваліфікації, в разі будівлі їх на "відмінно".

Отримання інженерами-геодезистами відповідної сертифікації здійснюється на базі геодезичних факультетів. Дані факультети є в ВУЗ-ах геодезичного напряму. Геодезичний факультет може видати сертифікат, якщо ВУЗ має п'ятого рівня акредитацію. Такий ВУЗ повинен укласти договір з уповноваженим центральним органом виконавчої влади на дозвіл видачі сертифікатів і підвищення кваліфікації інженерів-геодезистів. На даний момент такі є тільки у Києві. Підвищення кваліфікації необхідно здійснювати кожні 4 роки.

Вартість такого сертифікату вийде в чималеньку суму. А якщо працівників у компанії більше п'яти, то постає питання про прийняття на роботу вже сертифікованих геодезистів. Тобто порятунок потопаючого - справа рук самого потопаючого.

Багаторічний досвід компанії "Гільдія Інжиніринг" дозволив зібрати в її штаті кваліфікованих працівників, які мають відповідні сертифікати. Наші геодезисти мають всі необхідні ліцензії та сертифікати на надання геодезичних послуг. Фахівці компанії "Гільдія Інжиніринг" завдяки своєму досвіду, навичок та вміння здійснюють геодезичні роботи якісно і в строк, узгоджений з замовником.

Звернувшись в нашу компанію ви можете отримати якісне надання таких послуг, як:

 • топографічна зйомка земельної ділянки;
 • виконавчу зйомку будівлі або споруди;
 • виконавчу зйомку обладнання;
 • ведення виконавчої документації;
 • повний геодезичний супровід будівництва;
 • винос проекту в натуру;
 • винесення меж ділянки;
 • визначення та відновлення меж земельної ділянки;
 • маркшейдерські роботи;
 • підрахунок об'ємів земляних робіт;
 • проведення викопіювання і ситуаційного плану з топографо-геодезичної документації та багато іншого.

Ми розуміємо, яка відповідальність покладається на наші плечі під час виконання різних геодезичних задач, тому до кожного завдання підходимо грамотно, якої б складності воно не було. Ми пропонуємо високу якість за доступними цінами.

Ми пропонуємо послугу працевлаштування за сумісництвом наших інженерів з сертифікатами для можливості законній діяльності вашої компанії на постійній основі.

Так само можна укласти разовий договір підряду. Звертайтесь до нас з геодезичних питань, ми компетентні у цих питаннях. Наші консультанти вислухають ваші побажання і запропонують оптимальні рішення в найкоротші терміни.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення