Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Схема земельної ділянки, Схема ділянки будинку по кадастровому номеру

Геодезична фірма виконає схему земельної ділянки в м 1:500, м 1:1000, м 1:2000, м 1:5000 за ціною від 900 грн. Телефонуйте, будемо раді співпраці!

Схема земельної ділянкиСхема ділянки - це зменшене плоске зображення поверхні землі на папері, або в електронному вигляді. На скільки об'єкти на папері менше своїх оригіналів показує масштаб схеми. Масштаби в топографії найчастіше використовують 1:100, 1:200, 1:250, 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000. Найбільша схема один до стам, найчастіше це схема ділянки будинку, вона використовується, як правило, при більш точних роботах, таких як ландшафтний дизайн, нівелювання підлог, установка обладнання. Застосовується для точного підрахунку необхідних матеріалів і сировини.

Найбільш часто використовувана схема ділянки по кадастровому номеру має масштаб 1 до 500. На такій схемі достовірно та з потрібною точністю нанесені абсолютно всі об'єкти, що у свою чергу прямопропорційно впливає на ціноутворення, тобто чим більше ділянка, тим вище буде ціна за його схему.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Наша компанія йде на зустріч клієнтам. Для істотного зменшення вартості ми поділяємо схеми за їх призначенням. Першим питанням до вас буде: «А для яких цілей вам потрібна схема ділянки?». Поясню чому. За роки роботи з різними інстанціями та контролюючими органами ми пристосувалися до ринку, щоб уникнути зайвої роботи і витратної частини.

Наприклад у схеми планувальної організації земельної ділянки для підключення до електромережі м 1:2000 вимоги такі: відобразити всю ділянку, трасу до точки підключення, 300 метрів в радіусі цієї точки.

Схема земельної ділянки

Для проектування фундаменту, проектувальник вимагає топографічну зйомку м 1:500 з усіма підземними комунікаціями.

Для газовиків досить контурного плану м 1:1000.

Для землевпорядників потрібна кадастрова схема по кадастровому номеру м 1:1000.

Ландшафтний дизайнер навіть не почне проектувати без схеми 1 до 200 і т. д. і т. п.

Отже, в будь-якому випадку, ви отримаєте якісний продукт, виконаний за всіма нормами діючих технічних інструкції. Ми працюємо тільки на законних підставах.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення