Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Зйомка фасаду тахеометром

У тому випадку, коли будівля зазнає реконструкційні зміни, на його території також потрібно проводити різного роду геодезичні роботи. В іншому випадку реконструкція вийде неякісної і знову потрібно буде все переробляти. Основний вид робіт на такому об'єкті - зйомка фасаду. Вона просто необхідна  при реконструкції, тому що на відміну від будівництва з нуля, де в основі лежить проект, такого тут немає. Але і при будівництві або капітальному ремонті зйомка не буде зайвою, а дуже навіть корисною. У ході зйомки проводиться фіксація площин конструкції. Здійснюється зйомка фасаду тахеометром, а також лазерним сканером. З їх допомогою можна виявити відхилення від фактичних розмірів.

Зйомка фасаду тахеометром

На основі відомостей, отриманих у ході зйомки, в спеціальних комп'ютерних програмах розробляється модель споруди в тривимірній площині. А вже спираючись на цю модель, можна вирахувати кількісні показники необхідних будівельних матеріалів, а, отже, і матеріальних витрат на цю статтю витрат.

Зйомка фасаду тахеометром здійснюється у таких випадках:

  • коли проектуються світлопрозорі конструкції і вентильовані фасади;
  • коли проектується реставрація фасаду;
  • коли є необхідність у перевірці відповідності геометричних параметрів об'єкта проектними даними;
  • коли розробляється проект реконструкції об'єкту зі зміною його зовнішнього вигляду.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Даний вид топографічної зйомки виконується в кілька етапів. На самому початку готується технічне завдання, далі здійснюється збір всієї необхідної вихідної документації. Ці роботи відносяться до підготовчого етапу. За ним слідує етап польових робіт. Під час даного етапу якщо є необхідність, то розбивається опорна геодезична мережа на ділянці і здійснюється зйомка фасаду. За польовими роботами слідують камеральні роботи. Вони являють собою складання топографічних планів і схем, підготовку необхідного пакету документів. Всі матеріали готуються у необхідній кількості примірників. Документація може бути представлена замовнику в електронному або графічному вигляді.

Бувають випадки, коли в цілях економії власник будівлі не замовляє зйомку з використанням прогресивних тахеометрів, а всього лише обмір рулеткою фасаду. Так, заощадити на геодезії в цьому випадку можна істотно. Однак переплатити за зайвий будівельний матеріал можна не менше, а навіть набагато більше, так як такий ручний спосіб дає істотну частку помилки, та й часу такі обміри  і їх розрахунки займуть чимало. Тому, бажаючи заощадити, замовте зйомку фасаду будівлі, але тільки у перевіреної і відповідальної команди. Такою є співробітники компанії Гільдія Інжиніринг, які в своїй роботі основним інструментом застосовують саме тахеометр. Також спеціально для такої роботи розроблено оригінальне програмне забезпечення.

Ми працюємо тільки на договірній основі, що гарантує добросовісне виконання. Сам процес зйомки займе максимум два дні, а можливо і менше - все залежить від масштабів об'єкта. Далі створюється вже згадувана 3D модель, і виконуються розрахунки. Це також займає кілька днів. Тому саме довгий через 4 дня у вас на руках готові результати з усіма розрахунками. Ви на руки отримуєте електронний варіант моделі споруди і паперовий варіант розгортки. В цих документах містяться всі параметри знімається об'єкта і кожного з його складових - прорізи, карнизи, кріплення технічних засобів, розташовуваних на фасадах. Також при бажанні ми можемо спроектувати зовнішній вигляд фасаду і витрати на його реконструкцію.

Чітка вартість робіт з зйомці фасаду в кожному окремому випадку індивідуальна. Все залежить від сукупності декількох характеристик. Основні серед них - кількість сторін конструкції, його поверховість або висота, максимальна точність вимірювань, особливості конструкції будівлі, наявність утеплювального шару, а також виступають технічних засобів. Розрахувати вартість ми зможемо вам після знайомства з об'єктом і вашим запитам по виконанню роботи.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення