Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Ситуаційний план із зазначенням електроустановки

Ситуаційний план – це топографічний план місцевості на якому відображена лише ситуація (взаємне розташування усіх об’єктів на місцевості – будівель та споруд, інженерних комунікацій, рослинності). Рельєф на ситуаційних планах не показується. Ситуаційний план є допоміжним документом при проектуванні і містить багато інформації. Із ситуаційного плану можна дізнатись про межі земельної ділянки, розташовані на ній будівлі (поверховість, матеріал, тип), водні об’єкти, підземні та наземні інженерні комунікації, рослинність.

Ситуаційний план із зазначенням електроустановки

Що таке ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки?

Ситуаційний план із зазначенням електроустановки – це картографічний матеріал, топографічний план в масштабі від 1:1000 до 1:5000, який необхідний для отримання технічних умов для підключення до електромережі. Масштаб обирається в залежності від щільності забудови на території  на яку складається ситуаційний план. Найпоширеніший масштаб – 1:2000, так як саме в такому масштабі можна детально відобразити всі об’єкти. В окремих випадках ситуаційний план складають в масштабі 1:5000 для великих території.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Електроустановка – це сукупність електричних приладів розташованих на одній території і призначених для вироблення, перетворення, трансформації, передачі і розподілу електричного струму.

Ситуаційний план із зазначенням електроустановки найчастіше відображає такі установки:

  1. Електростанції (забезпечують функціонування промислового обладнання та мереж теплопостачання).
  2. Нагрівачі води (прилади, що призначенні для нагрівання великих об'ємів води).
  3. Освітлювальні системи (подають електричний струм до приватних і заміських будинків).

Яке призначення ситуаційного плану із зазначенням електроустановки?

Ситуаційний план із зазначенням електроустановки це той документ, що створюється спеціально для того, щоб була можливість розпочати роботи по встановленню електроустановки на віддаленій ділянці або роботи по приєднанню електроустановки до електромережі, і подається разом із викопіюванням із топографо-геодезичного плану до компанії Обленерго.

Фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг» виконає ситуаційний план із зазначенням електроустановки на територію будь-якої площі, підібравши необхідний масштаб для якісного відображення всіх елементів місцевості. Замовивши виконання ситуаційного плану спеціалістам фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» ви можете бути впевнені в якісному та швидкому виконанні робіт. Вартість створення ситуаційного плану залежить від площі ділянки та густоти її забудови.

Роботи по створенню ситуаційного плану поділяються на два етапи:

  • Польові роботи.
  • Камеральні роботи.

Польові роботи включають в себе топографічну зйомку місцевості (вимірювання відстаней та кутів) за допомогою геодезичних приладів (в наш час найчастіше використовують електронні тахеометри таких відомих фірм, як Sokkia, Leica, Sanding, South).

Камеральні роботи – це обробка польових вимірювань, складання та виготовлення ситуаційного плану, який віддається замовнику у паперовому і електронному вигляді , завірений печаткою фірми-виконавця. Для отримання проекту про приєднання електроустановки замовнику необхідно звернутись до електропередавальної організації за місцем розташування установки.

Замовнику необхідно подати пакет документів, що має містити:

  • заяви на підключення до електромережі;
  • копії документа, що посвідчує особу (паспорт);
  • ситуаційний план із зазначенням електроустановки;
  • викопіювання з топографічного плану.

Всі роботи проводяться у відповідності до чинного законодавства України (керуючись Постановою № 32).

Коментарі та запитання:


Олександр
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, якими нормативними документами (ДСТУ, ДБН, т.п.) визначені вимоги до ситуаційного плану для приєднання до електромережі?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олександр! Необхідну інформацію Ви можете знайти у ДБН А.2.1-1-2014. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення