Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Ситуаційний план для підключення електрики

Будівництво нової будівлі або споруди досить таки складний процес. Тут треба все продумати до дрібниць і про такі речі, як підключення газопроводу, водопроводу та електричних мереж необхідно ще до початку будівельного процесу. У тому ж випадку, коли ви купуєте земельну ділянку під будівництво, то про підключення інженерних мереж до майбутнього об'єкту необхідно задуматися ще на цьому етапі, щоб надалі не робити зайві фінансові витрати. Чому заздалегідь? Відповідь дуже проста: наприклад, електричні мережі можуть мати зношений стан, може з'явитися проблема з потужністю і так далі. Тому ще при виборі земельної ділянки зверніть увагу на всі нюанси подібного роду.

Ситуаційний план для підключення електрики

У наш час важко уявити своє життя без інформаційних технологій, а для користування ними нам не обійтися без електрики. Для того, щоб підключити об'єкт до електричних мереж вам необхідно буде зібрати пакет документів, серед яких найважливішу роль буде грати ситуаційний план.

Ситуаційний план для підключення електрики представляє собою топографо-геодезичний план, масштаб якого повинен бути 1:2000. На ситуаційному плані відображається місцерозташування електричної установки і прогнозована точка підключення. Також даний документ повинен нести в собі інформацію про місцезнаходження інших наземних і підземних комунікацій (наприклад, газопровід, водопровід, телефонна лінія, каналізація. Іншим словом всі ті комунікації, які проходять через земельну ділянку). Ситуаційний план відображає і природні умови, які характерні для даної місцевості.

Отримати безкоштовний розрахунок вартості робіт по топозйомці для Вашого об'єкту
Основна інформація про об'єкт досліджень
Ваше ім'я*
Телефон або email

Для складання ситуаційного плану для підключення до електрики необхідно виконати топографічну зйомку. Вона має два етапи робіт. Перший має назву - польовий, другий - камеральний. Перший етап здійснюється наступним чином: геодезист виїжджає на земельну ділянку зі спеціальним геодезичним обладнанням та здійснює необхідні заміри. Новітнє інноваційне геодезичне обладнання дозволяє проводити вимірювання в гранично короткі терміни, при цьому фахівець отримує дані з точністю до міліметра.

Після того як на місцевості геодезистом була отримана вся необхідна інформація, результати своєї роботи він направляє в камеральний відділ. У даному відділі складається ситуаційний план земельної ділянки. Цей документ засвідчується підписом виконуючого заміри на земельній ділянці геодезиста, а також ставиться печатка організації-виконавця. Бувають випадки коли дана схема має бути погоджена з місцевими органами архітектури і містобудування.

Якщо вам необхідний ситуаційний план для підключення електрики, звертайтеся до нас. Ми цінуємо ваш час, тому документ буде виконаний в найближчі терміни. У своїй роботі ми використовуємо високоточне геодезичне обладнання, завдяки якому отримуємо дані з максимальною точністю. Довіривши нам виконання даних робіт ви залишитеся задоволені! Вартість ситуаційного плану для підключення електрики від 1800 грн! Телефонуйте, будемо раді співпраці!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення