Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Ситуаційний план земельної ділянки

Ситуаційний план земельної ділянки” сама назва плану говорить про те, що він відображає ситуацію місцевості. Дивлячись на такий план, можна легко зорієнтуватися, де знаходиться ділянка, не виїжджаючи на місце. Часто на кресленні, на якому показаний топографічний план ділянки у великому масштабі, у куті розміщують ситуаційний план або схему більш дрібного масштабу. У такому разі топоплан показує ділянку докладно, вказуючи лише суміжні з ним вулицю або інші ділянки, а ситуаційний план відображає положення ділянки в житловому масиві або в масиві, земельних ділянок з позначенням легко впізнаваних орієнтирів: вулиць, населених пунктів, автодоріг, мостів та інших великих споруд.

Ситуаційний план земельної ділянки

Ситуаційний план земельної ділянки буває потрібний у багатьох випадках як обов'язковий графічний документ. Призначення його часто визначає масштаб, в якому його виготовляють. Геологи у звіті за дослідженням призводять ситуаційний план для більшої наочності місця розташування об'єкта. Цей план може бути в масштабі 1:2000 або 1:5000.

При подачі документів для складання договору на підключення до електромереж в пакет необхідних документів входить ситуаційний план з позначенням місця розташування електроустановки. Двотисячний масштаб цього плану задовольняє пропонованим вимогам. На плані має бути зазначено адресу об'єкта та кадастровий номер ділянки. Окреслюються межі ділянки. Існуючі наземні комунікації та прокладені під землею наносяться на ситуаційний план. Показуються наявні будівлі із зазначенням поверховості і матеріалу стін і інші будови. Аналогічні графічні матеріали подаються і при підключенні газопроводу, водопроводу, каналізації. В обов'язковому порядку показуються місця врізання і приєднання.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Замовити ситуаційний план можна, звернувшись у фірму ТОВ “Гільдія Інжиніринг”. Ситуаційний план може бути виготовлений з топографічного плану. Якщо ж топоплан даної території застарілий або його взагалі немає, то геодезисти фірми проведуть топографічну зйомку потрібного масштабу і викреслять новий або актуалізують наявний топоплан. На підставі топоплана, що відображає сьогоднішню ситуацію, виготовлять ситуаційний план. Якщо Ви ставите запитання: ”Ситуаційний план земельної ділянки де отримати?”- то ласкаво просимо в нашу фірму.

Замовити ситуаційний план необхідно і для розробки проекту планування. Масштаб буде залежати від розмірів ділянки. Для великих ділянок переважно п'ятитисячний масштаб. На такому плані можна показати території житлової та нежитлової забудови, територію садівничих товариств, виділити незабудовану територію, вказати магістральні дороги різного значення і вулиці. На ситуаційному плані більш крупного масштабу можуть бути показані червоні лінії.

Водойми, кладовища, городи, навали грунту, ліс, залізничні шляхи, межі кадастрового кварталу, кадастрові номери прилеглих ділянок, назви вулиць і населених пунктів - вся ця інформація відображається на даному плані. Ситуаційний план земельної ділянки обов'язково містить інформацію про напрямок сторін світу.

Великомасштабний ситуаційний план ділянки (1:100, 1:200) відображає стан дерев на ділянці, дренажного колодязя і колодязя водопроводу. Показуються житловий будинок, тераса і вимощення. Наводяться відмітки поверхні тераси, вимощення і землі. Додається відомість дерев. Виділяються зони обтяження. Вказуються довжини сторін ділянки.

Нехай Вас не хвилює питання “Ситуаційний план земельної ділянки де отримати?”.

Коментарі та запитання:


Маргарита
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, якими нормативними документами (ДСТУ, ДБН, т.п.) визначені вимоги до ситуаційної карти-схеми (ситуаційного плану) земельної ділянки, території підприємства. Дякую 
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Маргарита! ДБН А.2.1-1-2014

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення