Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Кошторис на проведення топографо-геодезичних робіт у Києві

Перш ніж розпочати проведення топографо-геодезичних робіт, складається кошторис. Кошторисна документація дає можливість точно розрахувати грошові витрати на проведення робіт і контролювати, як витрачаються гроші в процесі робіт. Напевно, складати кошторис нелегко. Важко врахувати всі витрати, що вимагаються для проведення робіт, а ще важче розрахувати непередбачені витрати. У великих підприємствах є свої кошторисні відділи, які займаються розрахунками, ну а малим підприємствам і приватним особам доводиться звертатися в спеціальні фірми, щоб розрахувати кошторис. Наша фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг» є такою організацією, де допоможуть скласти кошторис на топографо-геодезичні роботи на вашій ділянці. До нас ви можете звертатися в будь-який час.

Кошторис на проведення топографо-геодезичних робіт у Києві

Кошторис – це план витрат і доходів фінансів підприємства на певний період. Кошторис на топографо-геодезичні роботи буває наступних видів:

 • локальний первинний кошторис, складається для одного виду робіт, невеликого за об'ємом;
 • об'єктний кошторис складається на підставі первинного кошторису, для розрахунку вартості і інших витрат за певного об'єкту;
 • зведений кошторис, який складається на підставі об'єктного кошторису для всього комплексу робіт.

Кошторис на топографо-геодезичні роботи складається з наступних складових:

 1. Загальні відомості про кошторис та завдання. Це дані з титульної сторінки кошторису. Містять інформацію про замовника і організацію, яка складає кошторис, назва кошторису, дату та печатку, затверджуючу кошторис.
 2. Перерахування матеріалів, потрібних для роботи. Всі матеріали розбиті на розділи.
 3. Перелік матеріальних цінностей.
 4. Перерахування всіх робіт, запланованих на об'єкті. Кожен пункт має свій порядковий номер, назва, шифр, одиниця виміру, кількість, трудові витрати спеціалістів і робітників.
 5. Перерахування техніки і механізмів, потрібних для проведення роботи. Для кожного підпункту свій порядковий номер, назва машини, шифр, одиниця виміру в машино-годинах.
 6. Загальна сума грошей. У цьому пункті вказується розмір загального фонду заробітної плати, вартість матеріалів, які використовувалися, вартість експлуатації машин або механізмів.
 7. Облік додаткових коефіцієнтів, знижок, надбавок і поправок.
 8. Кошти на податки, вираховуються із загальної суми за кошторисом, при цьому враховуються всі надбавки, коефіцієнти, знижки.
 9. Загальна сума по кошторису, враховуючи ПДВ та додаткові пункти.
 10. Підпис, прізвище, ім'я, по батькові складача кошторису.

  Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Кошторис на топографічну зйомку складається з 2 частин: камеральної та польової.

Камеральні роботи включають:

 1. Збір та систематизація матеріалів з даної території. Розраховуються і записуються у відповідні графи одиниці виміру, кількість, вартість кожного пункту окремо та загальна вартість.
 2. Креслення векторних планів в електронному вигляді. Щоб накреслити топографічний план, потрібно виконати масу роботи: сканування додаткових планів, прив'язка їх, побудова графіків і коректура, роздрукування графіків.
 3. Складання технічного звіту по камеральним роботам.

Кошторис на топографічну зйомку в Києві на польових роботах розраховується з наступних складових:

 1. Комплекс робіт по топографічній зйомці м 1:500.
 2. Прокладання прив'язочних теодолітних ходів.
 3. Прокладання прив'язочних нівелірних ходів.
 4. Опис підземних і наземних інженерних споруд, не менше 20 об'єктів на 1 гектар зйомки.

Далі кошторис на топографічні роботи наводить загальну цифру по всі польові роботи і окремо по камеральним роботам. Але на цьому кошторис на топографічні роботи не закінчується. Залишилися ще важливі роботи, без яких неможливо правильно провести топографічну зйомку:

 1. Витрати на транспорт, який використовувався за час проведення топографічних робіт.
 2. Метрологічне забезпечення обладнання, яке необхідно проводити кожен рік, щоб прилади були справні – 5% від загальної суми.
 3. Витрати, щоб спочатку організувати, а потім ліквідувати роботи -6% від загальної суми.
 4. Коефіцієнт підсумкової кошторисної вартості.
 5. ПДВ – 20%.
 6. Всього по кошторису.

Кошторис на виконання інженерно геодезичних робіт показує всі витрати за час проведення топографічних робіт і розраховується дуже просто.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення