Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Узгодження проекту будинку

Що важливо зробити перед тим, як складати індивідуальний проект на зведення будь-якого об'єкта? В першу чергу, варто враховувати: земна поверхня різнится рельєфом. Важливо що склад грунту і кількість водогоризонтів на різних ділянках землі значно відрізняється. Так як будь-який грунт, незалежно від місцевості, є дуже складним геологічним та фізичним елементом, його необхідно ретельно досліджувати ще до початку проектування будівництва.

Узгодження проекту будинку

Чому облік всіх характеристик місцевості важливий ще на передпроектному етапі? Насправді, такий грамотний підхід дозволить швидко і без зволікань виконати узгодження проекту будинку з архітектурним бюро та іншими необхідними інстанціями. А отримати дані про всі особливості майбутнього будмайданчика можна, замовивши геологічні і геодезичні дослідження в компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг».

Навіщо потрібне узгодження проектної документації?

Складання проекту − це тільки половина справи, після чого настає черга дуже важкого і складного етапу узгодження. Але його неодмінно слід здолати будь-якому забудовникові, передбачивши всі юридичні тонкощі: проект повинен відповідати нормам та вимогам, передбаченим законодавством. Особливо це важливо при зведенні нового об'єкта, інакше проектні документи можуть так і залишитися лише кресленням.

З чого починати узгодження проектної документації?

Відповідне погодження проекту будинку є обов'язковою при будівництві, незалежно від виду і призначення майбутньої конструкції. І якщо почати будівельні заходи без повного пакету документів, навряд чи вийде ввести об'єкт в експлуатацію. Фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг» багато років працює у сфері супроводу проектів і об'єктів капітального будівництва, виконуючи всі необхідні вишукування для проектування будівництва.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Виконуємо наступні інженерні дослідження, результати яких стануть основою початково-дозвільної документації, без якої здійснити узгодження проекту неможливо:

  • топозйомку земельного наділу (в масштабах 1:500 і 1:2000);
  • комплексні геологічні вишукування;
  • збір матеріалів по навколишні забудови;
  • санепідобстеження території.

Замовивши вишукування у нас, ви уникнете таких поширених помилок, як вихід забудови за «червону лінію», пошкодження у ході будівельних робіт комунікаційних систем, розташованих на дільниці, і недотримання пожежних розривів між будівлями. До того ж, оформивши заявку на узгодження проекту будинку в ТОВ «Гільдія Інжиніринг», ви заощадите свій час і позбавитеся від досить виснажливої тяганини зі збором всіх необхідних документів. Також звернення в нашу фірму − хороший спосіб уникнути додаткових фінансових витрат. При цьому вартість роботи висококваліфікованих фахівців компанії досить демократична.

Як проходить узгодження?

Узгодження проходить у кілька етапів:

  1. Затвердження ескізу проекту.
  2. Узгодження з нормами архітектурно-планових рішень, економічний розрахунок.
  3. Держекспертиза і внесення в проект зауважень (зауваження вносяться виключно фахівцями, які розробляли проект).

Одним з важливих нюансів вважається ув'язка проекту з органами самоврядування, що видають дозволи на прокладання і підключення до місцевих комунікаційних мереж: електромережі, газопроводу, водопроводу та ін. Кінцевим підсумком цієї процедури є отримання дозволу на будівництво.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення