Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Супровід агротехнічних заходів на основі карт і знімків видимого діапазону у високій роздільній здатності

Для ефективного землеробства всі агротехнічні операції (знищення бур'янів, сівозміни, внесення хімдобрив та мінеральних підживлень), потребують певного контролю і супроводу. Для реалізації цього використовуються традиційні наземні методи, космічна зйомка та моніторинг при використанні сучасних безпілотників. Особливо популярні дрони у великих сільськогосподарських підприємствах, що мають величезні площі посівних угідь. Так послуги, із застосуванням дронів, найчастіше вдаються при необхідності обстеження великих масивів полів. Адже нерідко, космозйомка неможлива через погодні умови: хмарності, опадів. У цих випадках альтернативним варіантом моніторингу стає безпілотний літальний апарат − інноваційний інструмент, який не залежить від хмарності, здатний виконати високоточну зйомку точно в встановлену дату (наприклад, безпосередньо перед внесенням добрив).

Супровід агротехнічних заходів на основі карт і знімків видимого діапазону у високій роздільній здатності

Якщо аграрію важливий супровід агротехнічних заходів на основі карт і знімків видимого діапазону у високій роздільній здатності − найкращим варіантом буде замовлення даної послуги в компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг». Великий досвід роботи, кваліфіковані фахівці та наявність сучасного літального обладнання дозволять виконати всі необхідні заходи якісно та у встановлений термін. Тим самим, аграрії зможуть не тільки забезпечити збереження родючості полів, хорошу врожайність культур, але і зменшити загальні фінансові витрати.

Особливості використання інноваційної гіперспектральної зйомки з висоти

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Політ апарата виконується за заздалегідь встановленим маршрутом (зазвичай на висоті від 100 м до 600 м). Керують апаратом експерти в авторежимі. За один день роботи безпілотник може виконати моніторинг декількох десятків гектарів полів. В результаті польотів отримують високоточні знімки роздільною здатністю 10м/п. На обробку одержаних даних з використанням спеціальних програм, потрібно від 1 до 3 днів. У підсумку замовникам видаються наступні актуальні матеріали для прийняття раціональних рішень:

  • мультиспектральнs знімки;
  • ортофотоплан;
  • цифрові моделі місцевості;
  • карти-схеми NDVI.

Готові матеріали в автоматичному режимі завантажуються (з прив'язкою до місцевості) та оформляються файли рекомендацій для виконання диференційованого внесення підгодівлі. Висока якість такого супроводу агротехнічних заходів на основі карт і знімків видимого діапазону у високій роздільній здатності обумовлено тим, що в підсумкових матеріалах точно простежуються ділянки полів уражені хворобами, нерівномірні сходи, просівb і інші помилки та порушення технології. Тривимірні моделі місцевості роблять можливим своєчасне проведення різних видів гидроанализа, в тому числі побудова точних карт водостоків і карт ухилів.

Переваги використання дронів

Плюси використання сучасних безпілотних літальних апаратів, що забезпечують ефективне супроводження агротехнічних заходів на основі карт і знімків видимого діапазону у високій роздільній здатності очевидні. Застосування цієї технології аерознімання є запорукою високоточного моніторингу, діагностики агроугідь і посівів. Вона дозволяє здійснити повну, достовірну діагностику посівів, включаючи контроль проблемних ділянок і визначення строків внесення міндобрив, поливу, ідентифікацію шкідників. Це дозволяє значно зменшити грошові витрати і значно підвищити економічну ефективність сільськогосподарського виробництва.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення