Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Як впливає на підвищення врожайності складання карт для посівних робіт?

Щоб отримати максимально можливий результат від використання систем точного землеробства, необхідно замовити складання карт для посівних робіт. За допомогою інноваційних технологій, досвідчені фахівці компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг», проведуть збір достовірних даних і виконають завдання отриманих результатів на електронний картографічний план. Комплексна, зручно структурована інформація, дозволить вирішити питання стосовно посівних компаній, типу грунту, оптимальної кількості підживлень, що, відповідно, призведе до збільшення врожайності.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Складання карт для посівних робіт

Як складається електронна карта сівозмін агрогосподарств?

Картографічний план сівозмін потрібен для ведення обліку сівозмін, дослідження землі, картографування врожайності, статистичного аналізу відомостей і грамотного планування виробничого процесу. Щоб професійно скласти такий документ, використовують наступні способи:

  1. Здійснюються вимірювання поля шляхом використання інноваційного GPS - обладнання.
  2. Виконується обробка космічних знімків.
  3. Комбінований спосіб передбачає складання карт для посівних робіт з використанням двох перерахованих вище методів.

Всі роботи повинні проводити кваліфіковані фахівці: це дозволить точно зафіксувати розміри сільгоспугідь і розташування всіх сусідніх об'єктів автодоріг, водойм, лісопосадок. Нерідко, реальні площі поля виявляються значно меншими, ніж заявлені. Це трапляється через заростання угідь, утворення балок або неточності старих планів. Сучасний вимір площі окупає створення нової карти: адже кількість насіннєвого матеріалу і підгодівлі, в основному, розраховується від оброблюваних площ полів. Тому, точна карта − це запорука успішної сівозміни, ведення паспортів полів, а також правильного підрахунку необхідного насіннєвого матеріалу. Наявність документа дозволить оптимально вибрати культуру для посадки, поліпшити сортовий склад посівів, агротехніки, а також підвищити рівень механізації сільськогосподарських заходів і відслідковувати стан посівів на різних стадіях.

Особливості планування сівозміни

Складання карт для посівних робіт дозволить проводити аналітику кожного поля по півсотні показників, включаючи сівозміну. Також, ця система допоможе в наступному:

  • виконати аналіз механічного та хімічного складу грунту;
  • дізнатися санітарний стан грунту;
  • підключити матрицю ландшафту;
  • створити тематичні карти врожайності.

Технологічна карта для посівних заходів включає інформацію про норми висіву, марки агрегатів, дати проведення робіт. Після цього, рамкові картографічні плани автоматично розносяться по всіх полях з урахуванням сівозміни.

Маючи настільки повну інформацію, агрогосподарства зможуть прийняти правильні управлінські рішення з питань розміщення культур і вибрати оптимально відповідну технологію обробки. Це дозволяє контролювати весь процес агровиробництва в господарстві.

Ефективність карт для посівних робіт

Переваги таких карток не піддається сумніву, так як вони допомагають вести облік і моніторити агропроцесс, дозволяють володіти повною історією про поля і оперативно отримувати дані з полів.

При бажанні замовити створення карти для посівів, і тим самим поліпшити результативність агропроцесса, зверніться у фірму ТОВ «Гільдія Інжиніринг». Всі роботи будуть виконані у встановлений термін на найвищому якісному рівні. Наші ціни вас приємно здивують!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення