Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Складання карт для внесення добрив, як запорука прибутковості агровиробництва

Економічність − ось один з найважливіших аргументів, що свідчать про ефективність технологій точного землеробства. Одним з важливих моментів є вирощування культур з урахуванням унікальних характеристик і неоднорідності ґрунту земельних угідь. Тільки так можна значно знизити витрати, і при цьому отримати максимальну віддачу з кожної ділянки поля. Для того, щоб підвищити якість продукції і в рази знизити негативний вплив на природу, слід замовити складання карт для внесення добрив. Цю роботу можуть виконати тільки досвідчені фахівці з високою кваліфікацією за допомогою використання спецобладнання.

Складання карт для внесення добрив

Правильно складена карта, що дозволить точно і грамотно розрахувати кількість необхідних хімікатів і міндобрив, використовувати спеціалізовані методики їх внесення. Базовим видом таких методик є популярний диференційований спосіб внесень прикормок, заснований на вибірці конкретно тих ділянок, де внесення мінеральних та інших речовин є необхідним. Щоб використовувати цей високоточний метод, вимагається складання карт для внесення добрив даним способом. Основою для такого документа, стають карти висот, урожайності (з комбайна), зональні документи агрохімічного дослідження і плани, отримані в результаті космічного моніторингу/контролю.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Для чого потрібні карти внесення прикормок?

Точне землеробство передбачає складання електронних карт полів. Але, крім цієї електронної документації, важливо провести ґрунтовий аналіз, за результатами якого отримують грунтову карту. Відомості, отримані внаслідок такого заходу, допоможуть розрахувати кількість внесених добрив. Адже грунт навіть у межах одного поля неоднорідний, і завжди має різний хімічний і механічний склад. А своєчасне складання карт для внесення добрив дозволить мати уявлення як правильно розподілити по полю мікро- та макроелементи, які реально потрібні для росту і розвитку культур під час посівного і вегетативного етапів. Тільки в цьому випадку, всі рослини адресно отримають свою норму поживних речовин, що забезпечить успіх агровиробництва: значимого підвищення врожайності і, як результат, прибутку.

Ґрунтовий аналіз включає декілька періодів:

  • відбір проб ґрунту;
  • виконання аналізу;
  • складання рекомендацій по підгодовуванню різних добрив.

За підсумками даних заходів готуються дієві картограми раціонального і економічного розподілу вітамінів землі по сільськогосподарським угіддям. А не маючи даних про початковий стан ґрунтів певного поля, неможливо правильно визначити норми системи живлення і внесення підгодівлі, а також розпланувати технологію загалом.

Послуги фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг»

Фахівці ліцензованої компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг» мають великий досвід роботи, і готові надати комплексні і окремі послуги по точному землеробству: обмір полів за допомогою використання стандартних методик та інноваційних технологій, агрохімічний аналіз грунтів, підготовку профрекомендацій і картографічних планів-завдань для техніки, виконання аналізів отриманої врожайності. В результаті, вам буде забезпечений правильний розрахунок внесення прикормок, виходячи з реальної потреби. Такий підхід дозволить заощадити від 20% до 30% витрати дорогих засобів захисту культур і добрив.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення