Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Співпраця з сільськогосподарськими компаніями

Співпрацю Гільдії Інжиніринг по геодезії, геології та топографічної зйомка полів з сільськогосподарськими компаніями виражається в послугах: винесення меж ділянок, паїв, полів для сільгосп компаній, топографічна зйомка елеваторів, полів, сільських угідь, хімічний аналізи ґрунтів, грунту, грунтових вод, винесення на місцевість паїв, геологія під будівництво сільськогосподарських об'єктів з бурінням свердловин і лабораторними дослідженнями, а так само геодезія в сільському господарстві, геодезичні роботи в сільському господарстві, геологія для сільського господарства, сільськогосподарська геологія, сільськогосподарська географія, сільськогосподарська геодезія.

Сільське господарство - дуже складна і багатогранна галузь, яка вимагає великих вкладень - як коштів, так і сил. Сільське господарство може мати різні масштаби. У кого-то - це земельна ділянка поруч з будинком, а хто-то є фермером і має кілька полів. Ті, хто далекий від цієї сфери діяльності, може наївно припускати, що все, що посіяне в землю обов'язково виросте і ніяких аналізів і досліджень проводити не потрібно. Однак це далеко не так. Особливо, коли мова йде про так званому комерційному сільському господарстві з  великими площами землі, цехами по виробництву та переробці врожаю та іншими особливостями. В таких випадках без допомоги професійних геологів і геодезистів ніяк не обійтися.

Співпраця по геодезії і геології з сільськогосподарськими компаніями

Якщо ви займаєтеся сільськогосподарською діяльністю або тільки плануєте, а може, хочете розширювати своє вже існуюче справу, то скористайтеся послугами компанії Гільдія Інжиніринг. Сільськогосподарська геодезія  є не просто одним з напрямків нашої діяльності, а одним з пріоритетних напрямів. У нас близько двох десятків великих замовників, які залишилися задоволені якістю і оперативністю нашої роботи. Досить перерахувати тільки деяких з них, щоб ви зрозуміли ступінь і масштаби діяльності нашої компанії. Серед наших клієнтів є такі відомі бренди як «Наша Рябя», «Чіпси Люкс». Крім них ми здійснювали геодезичні та геологічні вишукування для таких фірм і організацій як Перша зернова компанія, ТОВ «Андрушовский елеватор», ВП «Вінницький бройлер», ТОВ «Астарта-Київ», ТОВ «Велетень», агрофірма «Батьківщина» та інші об'єкти. На них ми виконували різні процеси, як комплексні дослідження, так і окремі процедури, спрямовані на будівництво нових об'єктів, реконструкцію вже наявних і оптимізацію діяльності.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геодезичні роботи в сільському господарстві мають такі особливості:

  • великі майданчики;
  • віддаленість від міста;
  • слабка геодезична і геологічна вивченість районів проведення робіт;
  • складна ситуація з координатами ділянок та незадовільна точність вихідних даних і матеріалів для початку досліджень.

Геологія в сільському господарстві дуже важлива. Навіть в деякій мірі більш, ніж в інших галузях діяльності. Адже це напрямок нерозривно пов'язане з землею. Тому повномасштабне вивчення грунту слід провести в першу чергу. Це повинен бути максимально повний і точний хімічний аналіз, визначення типу грунту, вивчення ґрунтових вод. А якщо на землях передбачається не лише вирощення культур, а зведення сільськогосподарських об'єктів, то потрібно провести ще додаткові тести на стійкість грунту та інше.

Природно, що однією геологією також не обійтися. Ключовим питанням для фермерів і пайовиків є межі їх земель. Часто з-за цього виникають суперечки. Тому, щоб уникнути розбіжностей і розставити все по місцях, слід виконати винесення меж ділянок, а також паїв на місцевість. А для правильного проектування споруд геодезисти проводять і топографічну зйомку. Подібна послуга також потрібна і в тому випадку, якщо на ділянці не планується ніяких забудов, а потрібне проведення систем поливу й інших комунікацій. З допомогою нашої компанії ви зможете домогтися максимальної врожайності своєї землі.

Геодезія в сільському господарстві має дуже широке застосування, починаючи від виносу меж паїв, контурів полів і ділянок для ведення сільськогосподарської діяльності, топографічних зйомок поля, ділянки елеватори, зерносховища, струму, маслоперерабатывающей станції, ферми,  комплексних геодезичних інженерно-геодезичних обмірах  будівель будівель, споруд для прокладання нових трубопроводів, трубопроводів, колекторів і т. д.

Геологія в сільському господарстві вимагається під проектування і  будівництво сільськогосподарських об'єктів з бурінням свердловин і лабораторними дослідженнями та випробуваннями грунту, порід, землі, чорнозему.

Геодезичні роботи в сільському господарстві тісно перетинаються з сільськогосподарської геологією і широкої сільськогосподарської географією

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення