Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Співпраця з проектними компаніями

Компанія Гільдія Інжиніринг веде тісну співпрацю з провідними проектними компаніями, у вигляді геології, геодезії, топографічної зйомки, виносів проектних осей на місцевість, якісна топографічна зйомка - запорука швидкого проекту на будівлю, в склад послуг входить геологія для проекту, геодезія проектування земельних ділянок, геодезія для архітекторів, топографічна зйомка для проектування, геологія для проектування, геологія для проекту будинку, геодезія для проектування будівель, топографічна зйомка для дозволу на будівництво

Багато хто думає, що будівельний процес починається в той момент, коли буде виритий котлован під фундамент. Однак це не так. Будівництво починається з паперів, дозволів, підготовчих та розрахункових робіт. Головним процесом на підготовчому етапі є проектування конструкції. Без проекту почати будівництво неможливо. Адже проект - це основа всієї подальшої роботи. І саме від його правильності, точності та якості залежить подальша доля всієї споруди - наскільки надійним, міцним і правильним воно буде, топографічна зйомка для дозволу на будівництво - початковий перед проектний етап.

Співпраця з проектними компаніями у сфері геології та геодезії

Довірити складання проекту не першому зустрічному архітектору. Адже ви тим самим довіряєте йому все своє будову. Кращим варіантом буде звернення в проектну компанію, яка спеціалізується на подібних питаннях. Природно, що і компанію потрібно вибирати ретельно.

Ще одним важливим процесом, який передує розробки проекту, є проведення ряду геологічних і геодезичних процедур. Якщо розпочати земляні роботи неможливо без проекту, то проект неможливо скласти без даних процедур. Тому що дані, які потрібні для правильного проектування, можна отримати тільки шляхом виконання геологічного аналізу і геодезичної топографічної зйомки.

Комплекс робіт: геологія + топозйомка + винесення меж за ціною 11 900 грн. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія необхідна для того, щоб дізнатися якість ґрунту, на якому планується будівництво. Без таких відомостей можна легко помилитися проектних розрахунках, що стосуються фундаменту. Знання типу грунту, її складу і агресивності дає можливість спроектувати надійна будова.

Топографічна зйомка дає інші відомості, що стосуються місцевості, рельєфу і ключових об'єктів, що мають відношення до цієї ділянки. Топографічна зйомка здійснюється для отримання точних даних про земельну ділянку, на основі яких складаються карти, плани і схеми. Топографічний план містить в собі всю необхідну інформацію: рельєф і ситуацію на місцевості, наземні і підземні комунікації, елементи, які знаходяться на ділянці і багато іншого. Топографічний план необхідний для отримання дозволу на проектування. Виходячи з цього можна сказати, що він грає дуже велику роль в проектуванні. На підставі зйомки, після обробки результатів складається топографічний план, який і стає основою для проекту.

А коли план уже розроблено і затверджено, геодезистам необхідно правильно винести цей самий проект в натуру. При цьому точність повинна бути 100-відсотковою. Виносяться всі ключові осі, точки. Тільки після виносу можна починати якісь будівельні дії або вести комунікаційні лінії.

Результати всіх цих процедур будуть успішніше, якщо геодезисти і геологи будуть працювати у команді проектувальниками. Компанія Гільдія Інжиніринг давно практикує такий підхід до організації своїх робіт на об'єктах, що будуються. У нас встановилися міцні зв'язки з такими компаніями як Херсонпроект, Агропроект, Лугстройексперт, Укрінжпроект, Ідеал Проект, Інтерпроект та іншими. Всі вони є відповідальними і авторитетними компаніями. Співпраця дає можливість в ході складання проекту архітекторам  консультуватися з приводу тих чи інших особливостей топографічного плану, а на етапі креслення перенесення в натуру геодезисти можуть уточнювати деталі у проектувальників. Така робота дозволить уникнути розбіжностей, неточностей, непорозумінь в роботі один одного. У союзі якісних геологічних, геодезичних досліджень і проектних розробок народжуються надійні і довговічні конструкції.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення