Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Створення цифрових карт і контурів полів за допомогою дронів і безпілотників

Багато керівників агрогосподарств лише приблизно знають площі своїх полів, і це негативно впливає на точність розрахунків внесення міндобрив і підрахунку отриманої продукції. Щоб ефективно управляти сільськогосподарським підприємством потрібне точне знання посівних площ. Щоб отримати достовірну інформацію потрібно створення цифрових карт і контурів полів за допомогою дронов і безпілотників − це сучасна послуга від ТОВ «Гільдія Інжиніринг». Ми гарантуємо виконання даних робіт з сантиметровою точністю.

Створення цифрових карт і контурів полів за допомогою дронів і безпілотників

Чому варто вибрати таку послугу?

Використання безпілотних літальних апаратів в сільському господарстві набирає все більшу популярність. На сьогоднішній день, дрони вважаються одним з найважливіших елементів популярної системи точного землеробства. Таке обладнання дозволяє отримати точну картинку з висоти від 100 до 600 м, виконати спеціальні обміри полів і зібрати необхідні відомості для розрахунку вегетаційних індексів. Апарати активно використовуються для побудови повноцінних електронних карт − такі документи виходять ще більш точними, ніж при використанні іншої техніки або супутникової зйомки. Чималий плюс: зйомка можлива при хмарній погоді, що неможливо при супутниковій зйомці.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Варто враховувати, що створення цифрових карт і контурів полів за допомогою дронів і безпілотників є найбільш економічним варіантом. Так точність отриманих даних збільшується в рази. При цьому, витрати на оформлення такої картки, зменшуються. Важливо що вся отримана, за допомогою безпілотного літального апарату, інформація документується, будь то модель рельєфу або формування контурів полів. Таким чином, в цьому випадку вплив людського фактору і допущення помилок − мінімальний. Ціна такої послуги досить демократична, і залежить від конфігурації і розміру вимірюваних угідь.

Навіщо потрібні цифрові карти угідь?

Ресурсозберігаючі методики передбачають заходи з сучасними картами посівних площ. Вони є певною геоінформаційною базою, яка є основою багатьох агротехнічних операцій у точному землеробстві. Наприклад,  розмежоване внесення міндобрив базується саме на кресленнях розподілів різних підживлень. У будь-якому випадку створення цифрових карт і контурів полів за допомогою дронів і безпілотників − вигідна і потрібна справа. Плюси цього очевидні, так як маючи відомості про площу полів і відстаней між посівними угіддями, можна максимально якісно виконувати наступні дії:

  • вести облік отриманої врожайності;
  • знати історію сівозміни;
  • підрахувати необхідну кількість підживлень та насіннєвого матеріалу;
  • вести облік витрат паливно-мастильних матеріалів;
  • готувати високоточні звіти;
  • мати повні дані про засіяні площи (по кожній конкретній культурі).

Великий плюс ще й у тому, що план, виконаний при використанні дрона, більш деталізований (порівняно з космічним знімком). Безпілотник допоможе оформити картографічні документи з реальними координатами фактичних об'єктів. Це допоможе проводити візуальний аналіз об'єктів з максимально високою роздільною здатністю. Також на таку карту можна нанести векторні шари (за необхідності): поля, інфраструктури, автодороги. З деталізованим електронним документом легко визначити об'єктивну площу ріллі, пасовищ, сівби, а також ділянки недосівів і пересівів.

Важливо: підсумкові документи, отримані способом аерофотозйомки, дозволяють виконати постановку земельної ділянки на кадастровий реєстр.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення