Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Створення карт стану полів

При використанні паперових картографічних планів полів, виконаних багато років тому, велика ймовірність невірного розрахунку витрат на виробництво, неправильної оцінки врожайності і, як наслідок, малий економічний ефект. Інноваційні високоточні технології, дозволяють швидко отримати максимально повні і достовірні дані про посівні угіддя і виконати інтерактивну карту полів. Цей етап вважається базовим у точному землеробстві і важливий для всього подальшого агротехнічного процесу.

Створення карт стану полів

Методика точного землеробства активно використовується сучасними аграріями для значного збільшення ефективності рослинництва за допомогою застосування прикормок, насіння і спеціальних захисних засобів рослин в точній відповідності з неоднорідністю грунту (залежить від клімату, особливостей ґрунту, забур'яненості поля і способу обробки) на полях і потребами посіву культур. В результаті виконання комплексних заходів спрямованих на обмір площ угідь, грунтового хімічного аналізу, виявлення та дослідження проблемних ділянок, оцінку посівів, що стає можливим створення карт стану полів супроводжуються кількісними показниками.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Навіщо потрібні інтерактивні карти стану посівних угідь?

Електронна карта стану полів містить всі необхідні відомості для прийняття правильних і обґрунтованих проектних рішень з питань розміщення різних сільгоспкультур, а також сортування технологій їх вирощування. Створення карт стану полів − це реальна можливість здійснити оптимальну організацію територій з обов'язковим урахуванням ландшафтних зв'язків.

Такий документ базується на точній, структурованій інформації про площі полів, і дозволяє провести правильний розрахунок відстаней з точністю до сантиметра. Цей високотехнологічний інструмент допоможе:

визначити ресурсний запас земель агрогосподарства, в результаті чого можна:

 • точно розпланувати обсяги зібраного врожаю;
 • розрахувати оптимальну норму внесення добрив;
 • виконати підрахунок необхідної кількості насіння і визначити факти нераціонального використання посівного матеріалу;
 • допомагає проаналізувати умови, що впливають на ріст рослин на певній ділянці/полі;
 • вести моніторинг техніки;
 • розраховувати витрату палива і правильного використання робочого часу;
 • здійснювати прогнозування врожайності культур.

Створення карти стану полів дозволить оптимізувати виробництво, збільшити продуктивність і раціонально використовувати наявні ресурси.

Плюси картографічних планів полів

Переваг у таких документів безліч. До них можна віднести наступні:

 1. Адаптивність до сприйняття.
 2. Видиму ефективність.
 3. Оперативний доступ до інформації.
 4. Здатність швидкого внесення змін у дані.
 5. Наочність.

Важливо врахувати, що такий документ, за умови правильного виконання, робиться всього один раз. Надалі в карту можна додавати дані, нові об'єкти і робити робочі позначки. Також, при необхідності, можна перетворити карту з одного картографічного формату в іншій.

Як замовити?

Враховуючи переваги сучасного картування, багато сільських господарств турбувалися замовленням послуги оформлення високоточних карт стану полів для наведення порядку на сучасному рівні. Щоб замовити цю послугу у компанії ТОВ «Гільдія Інжиніринг», наберіть зазначені на сайті телефонні номери: кваліфіковані спеціалісти дадуть відповідь на всі питання стосовно складання карти стану поля і допоможуть оформити замовлення.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення