Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Довідка про геологічний склад грунтів

Довідка про геологічний склад грунтів

Багато звертаються про необхідність отримати довідка про грунтах, виходячи з цього потрібно робити геологію ділянки. Геологія є дуже важливою наукою у багатьох сферах. Не є винятком і будівництво. Тут активно застосовується інженерна геологія. З кожним роком все більше людей розуміють важливість геологічних досліджень для своєї будови і замовляють цю послугу в різних компаніях, що спеціалізуються на даному питанні, в тому числі і в нашій. Якщо раніше власники ділянок часто опускали цю процедуру, то тепер, навчаючись на чужих помилках, намагаються замовити максимально повний перелік робіт.  Визначити  склад грунтів для будівництва просто необхідно на ділянці, де планується будівельний процес, а так само провести лабораторні випробування ґрунтів. Адже з їх допомогою можна визначити всі, навіть найдрібніші, особливості складу грунту.

Ціна виконання геологічних робіт від 490   грн за метр при глибині до 8 метрів! Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Інженерна геологія об'єднує цілий ряд робіт, які спрямовані на повне і досконале дослідження певної території:

 • Бурові роботи для створення свердловин, з яких будуть братися проби для аналізу;
 • Випробування ґрунту безпосередньо на місці із застосуванням виїзної техніки;
 • Дослідження в лабораторних умовах тих проб зразків непорушеної структури, які були взяті у виконанні бурових робіт;
 • Повне дослідження ґрунту для визначення кожного з його верств і складу ґрунту в загальному;
 • Вивчення грунтових вод на предмет глибини їх залягання, активності і складу;
 • Виявлення ступеня можливого промерзання грунту;
 • лабораторні випробування грунтів;
 • Розрахунки можливих деформаційних процесів грунту;
 • Визначення так званої витривалості ґрунту - здатність витримати великі навантаження у вигляді будівельних об'єктів;
 • Проекція ситуації на майбутнє і прогнозування можливих змін у ґрунтовому складі на даній території;
 • Отримання інформації щодо можливих негативних явищ, які можуть відбитися на майбутній конструкції. До таких явищ належать зсуви, підтоплення, зсуви ґрунту та інші.

Якщо провести комплексне дослідження, можна отримати видати замовнику довідку про геологічному складі грунтів. А так само картину про геологічні особливості ділянки. Виходячи з них, формується напрямок будівництва, вибирається тип фундаменту, його глибина, варіант гідроізоляції, також ставиться питання про додаткові укріплення основи, монтажу дренажних систем та про вжиття інших додаткових заходів, які допоможуть мінімізувати негативні наслідки агресивного грунту.

Геологічні роботи повинні проводитися на підставі нормативних документів. При цьому повинна застосовуватися тільки найсучасніша техніка, інакше від дослідження не буде ніякого толку. Такою технікою виступають бурові установки різної потужності залежно від типу ґрунту та глибини буріння. Крім них, є ряд технічних засобів та програмного забезпечення для лабораторної роботи і обробки отриманих даних. Кожен з приладів та апаратів повинен мати відповідні сертифікати і періодично їх підтверджувати.

По закінченні робіт за результатами проведених досліджень складається звітна документація, яка і служить основою при розробці проекту. Однак у деяких випадках може знадобитися дана довідка для подання у відповідні органи, яку не всі компанії в змозі надати. Оформити довідку про геологічний склад ґрунту, яка буде мати юридичну силу, ви можете звернувшись в нашу компанію "Гільдія Інжиніринг". Наші фахівці складуть цей документ відповідно всіх норм і вимог. Замовити дану послугу ви можете за телефоном, вказаним на нашому сайті або написавши повідомлення в онлайн-чаті нашому фахівцеві. Оперативність проведення робіт і грамотно складений документ ми гарантуємо.

Коментарі та запитання:


Олег
Для укладання водопроводу потребують довідку про склад грунтів. Які терміни і вартість?
Гильдия Инжиниринг
Ми можемо зробити довідку, але потрібно пробурити на місцевості 2 свердловини по 3 метри глибиною або 1 метр нижче глибини труби, відібрати зразки, якщо водопровід довжиною більше 1 км, то бурити кожні 300 м.

Константин
Згідно якого ДБН існує поняття довідки про геологічний склад ґрунтів? 
В голові у копірайтера? 
Гильдия Инжиниринг
))

Олександр
Замовляв геологію ділянки під будівництво приватного будинку, фахівці приїхали на об'єкт в обумовлені терміни, свою роботу зробили якісно і оперативно. Знадобилася довідка для подання у відповідні органи, яку не всі компанії в змозі надати. Оформити довідку про геологічний склад ґрунту, яка буде мати юридичну силу змогли в компанії "Гільдія Інжирінг". Можу з упевненістю сказати, що в цій компанії грамотно проконсультують з приводу усіх питань, що Вас цікавлять. Рекомендую!
Гильдия Инжиниринг
Дякуємо за відгук, Олександр. Ваша думка дуже важлива для нас!

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення