Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Терміновий виїзд геодезиста на ділянку вартість

Терміновий виїзд геодезиста на ділянку вартість: чому вартість термінового виклику буває вище вартості звичайного виклику геодезиста на ділянку

Терміновість робіт зазвичай зумовлена непередбаченими обставинами, а саме: забув вчасно подбати про прибуття геодезиста в потрібний час і згадав про це в останній момент; захворів геодезист, на послуги якого розраховували; необхідно терміново провести виконавчу зйомку, щоб не простоювала техніка і бригада будівельників і так далі. Життя багатогранне, на будівництвах виникають різні ситуації, які все передбачити просто неможливо.

Терміновий виїзд геодезиста на ділянку вартість

Терміновість дзвінка змушує геодезиста відсовувати у бік поточні справи, які потім, можливо, прийдеться доробляти в понаднормовому режимі, тому терміновий виїзд геодезиста вартість від 5000 грн.

Слід врахувати, що не всі фірми надають послугу термінового виїзду геодезиста на об'єкт. Для того, щоб фірма мала таку можливість, у неї повинен бути добре укомплектований штат геодезистів. Фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг", в широкому спектрі геодезичних послуг якої є послуга термінового виклику геодезиста на ділянку, завжди готова прийти на допомогу замовнику. При терміновому виклику на ділянку виїде висококваліфікований спеціаліст, який добре знає свою роботу і оснащений необхідною технікою. Виконавши необхідні вимірювання, зробивши розбивку або виконавчу зйомку, він грамотно складе необхідну документацію і в паперовому, і в електронному вигляді.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Терміновий виїзд геодезиста на ділянку ціна: з чого вона складається

Виклик геодезиста на ділянку - широко поширений вид отримання геодезичних послуг, коли споживач хоче отримати конкретну окрему послугу. Якщо будівництво не вимагає постійної присутності геодезиста на будівництві, його можуть викликати на виконання певних геодезичних процедур, не укладаючи угоду про повне геодезичне обслуговування об'єкта. У деяких ситуаціях це може бути вигідно організатору будівництва та на практиці застосовується досить часто. Але геодезиста в такому випадку бажано викликати заздалегідь. Якщо виникла необхідність термінового виконання геодезичних робіт, і геодезист викликається на ділянку за день або в день їх виконання, ціна послуги може бути підвищена, а може бути і звичайної - все залежить від наявних на цей день планів.

Ціна послуги складається з таких складових, як територіальна віддаленість ділянки, день тижня, коли має приїхати геодезист, виду геодезичних робіт, що підлягають виконанню.

Терміновий виїзд геодезиста ціна: як знизити витрати на оплату геодезичних послуг

Фірма йде назустріч побажанням своїх замовників знизити тягар матеріальних витрат і створює пакети послуг, які дозволяють знизити витрати на геодезію до 30%. Це стає можливим завдяки якісному менеджменту щодо розподілу зусиль геодезистів і пересувань техніки. Зрозуміло, що для того, щоб скористатися пакетом послуг, замовник повинен мати чітке уявлення про свої дії. Якщо пакетом послуг немає можливості скористатися, а в якості форми геодезичного обслуговування приймаються разові виїзди геодезиста на ділянку, то планувати їх слід заздалегідь. Якщо обставини не дозволяють спланувати заздалегідь приїзд геодезиста на ділянку, скористайтеся послугою термінового виїзду геодезиста. За терміновий виїзд, можливо, доведеться заплатити більш високу ціну, але проблему буде вирішено.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення