Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Статичне зондування грунтів

Статичне зондування грунтів відноситься до розряду геологічних вишукувань. Фахівці-геологи одноголосно сходяться в думці, що саме цей спосіб дослідження ґрунту є найбільш ефективним, дає максимально повні відомості. Любов геологів статичне зондування заслужило ще й тому, що воно є оперативним способом і не дуже витратним з матеріальної точки зору. Дуже добре він себе зарекомендував при дослідженні грунту для зведення польових фундаментів. Саме цей напрям роботи був і залишається основним для даного методу. Завдяки статичному зондуванню можна одержати самі точні і повні відомості про характер грунту і геологічні особливості ділянки, щоб скласти правильний проект підстави. Але все частіше цей метод використовується не тільки для проектування польових фундаментів, але і в інших геологічних напрямках діяльності.

Шляхом статичного зондування можна отримати інформацію щодо щільності ґрунту, схильності до деформації, його однорідності або неоднорідності на всій площі, а також меж поширення кожного з елементів, що входять до складу грунту.

Статичне зондування грунтів

Методика проведення подібної процедури полягає у вдавлюванні в землю зонда. Причому, процес вдавлювання повинен бути постійним і не перериватися до самого завершення. Безперервність необхідна для того, щоб правильно зняти показання, які реєструються постійно в ході процедури. Якщо сила, з якою відбувається вдавлення, доходить своєї межі, процес переривається. Також сигналом для припинення буде служити відповідна глибина, якої досягне обладнання в ході зондування. Щоб дійсно отримати точні і об'єктивні дані, зонд потрібно занурювати на глибину понад 10 метрів. Особливо коли мова йде про масштабні будівельні роботи. Якщо ділянка невелика і будівлю планується також маленька, то можна обмежитися 5 метрами.

Ціна виконання геологічних робіт від 490   грн за метр при глибині до 8 метрів! Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Особливості проведення процедури статичного зондування будуть відрізнятися в залежності від того, який тип грунту буде досліджуватися. Так, пильну увагу потрібно приділити просадочным грунтам. Відмінною рисою таких досліджень є їх проведення в умовах достатнього водонасичення грунту. При необхідності, в ході занурення зонда потрібно паралельно подавати воду, тим самим виконуючи замочування ґрунту, для одержання правильних відомостей.

Компанія Гільдія Інжиніринг робить геологічні дослідження одним з основних напрямків своєї діяльності. Відповідно, ми практикуємо все можливі процедури вивчення ґрунту за різними критеріями і характеристиками. Статичне зондування не є винятком. Професійне обладнання, що відповідає всім вимогам, і спеціальне програмне забезпечення дозволяють отримувати точні дані і правильно їх обробляти. Таким чином, ми можемо вам надати повні дані щодо властивостей грунту на території вашої ділянки.

Коментарі та запитання:


Михайло
Доброго дня! Мене цікавить вартість виконання робіт по статичному зондуванню грунтів в центрі м. Коломия. Кількість точок зондування - 12 шт. Глибина точок зондування до верху шару ІГЕ-6. Під плямою забудови були виконані інженерно-геологічні вишукування - 3 свердловини по 10 м. В двох свердловинах під шаром корінного грунту з відмітки -3,8 до -6,2 виявлений шар техногенного або алювіального рослинного грунту з мілкими включеннями до 40% битої цегли. Походження грунта не вияснено - можливо засипані старі підземні ходи.
У додатках надаю завдання, посадку та звіт з геології.
Буду вдячний за швидку відповідь. З повагою Михайло Л.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Михайло. Цей запит Ви нам надіслали також на електрону пошту. Зараз ми рахуємо вартість виконання робіт по статичному зондуванню грунтів та надамо Вам відповідь найближчим часом!

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення