Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Вартість ландшафтного дизайну

Ландшафтний дизайн стає все більш популярним способом облагородження території. Будь-яку земельну ділянку можна перетворити в оазис краси, якщо до нього докласти руки інженерів і дизайнерів. Створення ландшафтного дизайну - дуже трудомісткий процес, який складається з кількох етапів і безлічі процедур.

За допомогою ландшафтного дизайну можна розбити яскравий і різноманітний сад, зробити невеликий ставок або фонтанчик, вимостити каменем доріжки та встановити затишну альтанку для сімейних посиденьок. Ви можете втілити все, що підказує ваша фантазія. Головне - це чітка задумка і, природно, фінансові можливості. Якісний ландшафтний дизайн буде коштувати відповідно.

Вартість ландшафтного дизайну

Саме фінансове питання - це перше питання, яке хвилює кожного, хто бажає створити ландшафтне диво на своїй ділянці. Перш ніж замовляти подібну процедуру, кожному замовнику потрібно мати хоч приблизне уявлення про те, скільки йому доведеться за це заплатити.

Ні в одному прайсі жодної компанії, яка займається подібною роботою, ви не знайдете стійкої остаточної суми. Кожне замовлення буде оцінюватися індивідуально і сума для кожного буде своя. Все залежить від сукупності багатьох параметрів ділянки і ваших побажань про те, як він повинен бути облаштований. Говорити про конкретну вартість можна тільки після обговорення з клієнтом всіх нюансів, виділення обсягу робіт, які належить провести. Остаточна сума буде виведена на стадії розробки проекту, коли разом зі схемами і кресленнями складається фінансовий кошторис. Природно, що ця сума може змінюватися в ході робіт - можливо, замовник захоче додати якісь штрихи або, навпаки, щось прибрати.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Які ж роботи входять у повноцінний процес по створенню ландшафтного дизайну?

В першу чергу - це передпроектні роботи. У них входить геологічний аналіз грунту, а також геодезичні способи дослідження території - топозйомка, виміри параметрів. Після того, як усі дані зібрані, можна приступати до проектування. Це створення начерків та остаточного проекту, а також креслень окремих елементів ландшафту (клумб, водойми, освітлення, систем поливу й інших).

Після всіх паперових робіт можна приступати до практичної діяльності на ділянці - підготувати його до озеленювальних процедур, очистити від зайвих насаджень, сміття, завезти землю, змонтувати систему поливу. Коли все це зроблено, можна зайнятися висаджуванням рослин і облаштуванням території - створювати штучні водойми, фонтани, встановлювати освітлення, дренажні системи та інше.

На вартість ландшафтного дизайну, яка від 25 грн за м2 можуть впливати також такі фактори, як загальна площа території і складність рельєфу, матеріали, які застосовуються в ході роботи.

Компанія Гільдія Інжиніринг пропонує свої послуги по створенню оригінального ландшафтного дизайну. Ви можете замовити у нас повний комплекс послуг від геологічного та геодезичного дослідження території до озеленювальних робіт. Ми проведемо всі необхідні попередні консультації і обговоримо вартість, щоб знайти точки дотику і разом досягти якісного результату.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення