Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Вартість проведення геологічних вишукувань

Якщо у вас є земельна ділянка і навіть всі правовстановлюючі документи на неї, то в мріях ви вже уявляєте собі картини красивого життя у новому затишному будинку із зеленим садом. І можливо, ви навіть консультувалися з архітектором щодо проекту цього самого будинку. Проте не так все просто на практиці. Ви ж не хочете, щоб ваші мрії зруйнувалися разом з будинком? А таке може статися. І нехай він не впаде до ваших ніг. Але вам сильно зіпсують життя затоплений підвал або цоколь, тріщини і просадні явища, а також інші неприємні моменти в поведінці вашого недавно відбудованого будинку.

Вартість проведення геологічних вишукувань

І тоді ви згадаєте, що втратили одну невелику, але суттєву деталь - проведення геологічних вишукувань, вартість яких в нашій компанії від 3000 грн. В першу чергу зі своїми мріями про будинок ви повинні йти не до архітектора, а до нас - до професійних геологів. Можливо, для вас це здасться непотрібною тратою часу, зайвими фінансовими вкладеннями. Однак згадайте, до яких наслідків може призвести така економія. Так, людина, що має туго набитий гаманець і планує велике будівництво, не замислюючись, замовить і геологію. А тому, у кого фінанси обмежені і всі будівельні витрати розраховані до копійки, буде складно переконати себе в потрібності геологічних вишукувань. Але переконати все-таки потрібно. Адже геологія вашої ділянки забезпечить вас великою кількістю необхідної і актуальної інформації, яка, можливо, повністю вплине на проект конструкції.

Вартість геологічних вишукувань від 7950 грн за комплекс вишукуваннь. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Геологія спрямована на вивчення особливостей надр землі, окремих її елементів. Особливо актуальні подібні вишукування, коли мова йде про об'єкти промисловості, інфраструктури, про інженерні конструкції - про всі ті будівлі, які мають додаткове навантаження і вимагають додаткового контролю за безпекою.

Маючи на руках інженерні дані, можна сміливо визначити, як мати будову, які матеріали для будівництва вибирати, які додаткові заходи безпеки і зміцнення зробити. Можливо, ваша ділянка взагалі виявиться непридатною для тієї конструкції, яку ви собі намалювали в мріях. А без вишукувань ви б її звели і витратили гроші даремно. Звідси випливає основна мета геологічних вишукувань - визначити доцільність будівництва в цілому.

Як же повинен бути організований процес, щоб вам як замовнику був забезпечений правильний, якісний результат? Геологічні вишукування - це ряд послідовних дій, які можуть доповнюватися іншими в деяких випадках - залежно від ділянки та об'єкта будівництва.

Ми проводимо дослідження у такій послідовності. В першу чергу наші фахівці знайомляться з місцем, з даними і, виходячи з цих відомостей, складається технічне завдання.

Потім ми проводимо роботи безпосередньо на території. Кількість і ступінь геологічних процедур на даному етапі прямим чином залежить від того, що буде будуватися. Для невеликих об'єктів ми буримо три або чотири свердловини і беремо звідти зразки шарів ґрунту та ґрунтових вод. Для конструкцій серйозніше набір процесів розширюється - досліджується грунт на міцність і витримку, проводиться його зондування.

Коли роботи на ділянці закінчені, всі проби доставляються в лабораторію для аналізу. Потім всі ці відомості передаються на камеральну обробку. Фахівці, що відповідають за цей відрізок робіт, обробляють отримані дані і складають докладний звіт. В нього вносяться всі дані за показниками, а також робляться висновки і даються поради щодо вибору будівельного матеріалу і виду основи конструкції.

Тих, кого хвилює вартість проведення геологічних вишукувань, слід сказати, що це питання вирішується індивідуально в кожному конкретному випадку і залежить від сукупності чинників - і самої ділянки, і набору робіт, і характеристик майбутньої будівлі.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення