Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Вартість проведення геологічних вишукувань

Якщо у вас є земельна ділянка і навіть всі правовстановлюючі документи на неї, то в мріях ви вже уявляєте собі картини красивого життя у новому затишному будинку із зеленим садом. І можливо, ви навіть консультувалися з архітектором щодо проекту цього самого будинку. Проте не так все просто на практиці. Ви ж не хочете, щоб ваші мрії зруйнувалися разом з будинком? А таке може статися. І нехай він не впаде до ваших ніг. Але вам сильно зіпсують життя затоплений підвал або цоколь, тріщини і просадні явища, а також інші неприємні моменти в поведінці вашого недавно відбудованого будинку.

Вартість проведення геологічних вишукувань

І тоді ви згадаєте, що втратили одну невелику, але суттєву деталь - проведення геологічних вишукувань, вартість яких в нашій компанії від 3000 грн. В першу чергу зі своїми мріями про будинок ви повинні йти не до архітектора, а до нас - до професійних геологів. Можливо, для вас це здасться непотрібною тратою часу, зайвими фінансовими вкладеннями. Однак згадайте, до яких наслідків може призвести така економія. Так, людина, що має туго набитий гаманець і планує велике будівництво, не замислюючись, замовить і геологію. А тому, у кого фінанси обмежені і всі будівельні витрати розраховані до копійки, буде складно переконати себе в потрібності геологічних вишукувань. Але переконати все-таки потрібно. Адже геологія вашої ділянки забезпечить вас великою кількістю необхідної і актуальної інформації, яка, можливо, повністю вплине на проект конструкції.

Вартість геологічних вишукувань від 5 900 грн за виїзд

Геологія спрямована на вивчення особливостей надр землі, окремих її елементів. Особливо актуальні подібні вишукування, коли мова йде про об'єкти промисловості, інфраструктури, про інженерні конструкції - про всі ті будівлі, які мають додаткове навантаження і вимагають додаткового контролю за безпекою.

Маючи на руках інженерні дані, можна сміливо визначити, як мати будову, які матеріали для будівництва вибирати, які додаткові заходи безпеки і зміцнення зробити. Можливо, ваша ділянка взагалі виявиться непридатною для тієї конструкції, яку ви собі намалювали в мріях. А без вишукувань ви б її звели і витратили гроші даремно. Звідси випливає основна мета геологічних вишукувань - визначити доцільність будівництва в цілому.

Як же повинен бути організований процес, щоб вам як замовнику був забезпечений правильний, якісний результат? Геологічні вишукування - це ряд послідовних дій, які можуть доповнюватися іншими в деяких випадках - залежно від ділянки та об'єкта будівництва.

Ми проводимо дослідження у такій послідовності. В першу чергу наші фахівці знайомляться з місцем, з даними і, виходячи з цих відомостей, складається технічне завдання.

Потім ми проводимо роботи безпосередньо на території. Кількість і ступінь геологічних процедур на даному етапі прямим чином залежить від того, що буде будуватися. Для невеликих об'єктів ми буримо три або чотири свердловини і беремо звідти зразки шарів ґрунту та ґрунтових вод. Для конструкцій серйозніше набір процесів розширюється - досліджується грунт на міцність і витримку, проводиться його зондування.

Коли роботи на ділянці закінчені, всі проби доставляються в лабораторію для аналізу. Потім всі ці відомості передаються на камеральну обробку. Фахівці, що відповідають за цей відрізок робіт, обробляють отримані дані і складають докладний звіт. В нього вносяться всі дані за показниками, а також робляться висновки і даються поради щодо вибору будівельного матеріалу і виду основи конструкції.

Тих, кого хвилює вартість проведення геологічних вишукувань, слід сказати, що це питання вирішується індивідуально в кожному конкретному випадку і залежить від сукупності чинників - і самої ділянки, і набору робіт, і характеристик майбутньої будівлі.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення