Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Схема дренажу ділянки

Кожна земельна ділянка має свої рельєфні і кліматичні особливості. Не скрізь поверхня рівна - можуть бути і височини, і круті схили. Бувають місцевості, які не встигають висихати після рясних снігів або дощів. Самі ґрунти також не завжди відрізняються відмінною якістю. Одна з проблем, яка може затьмарити життя будь-якого власника ділянки, - це заболоченість території. Але ця проблема при вмілому підході цілком вирішувана. Досить виконати грамотний дренаж.

Дренаж представляє собою відведення тієї вологи з грунту, яка є зайвою і заважає нормальному використанню земельної ділянки в цілому. Відвід робиться шляхом осушення грунту. Ці надлишки можуть не тільки знизити родючість землі, але і зіпсувати будови - підтопити підвальні, цокольні приміщення, руйнувати фундамент. А в ті періоди, коли кількість опадів збільшується, води додається ще більше, і вона залишається в ґрунті. Взимку все це замерзає і грунт під впливом великої кількості вологи розширюється, негативно впливаючи на фундамент з усіма витікаючими з цього наслідками. І як раз дренаж допоможе уникнути цього сніжного кома проблем.

Схема дренажу ділянки

Якщо говорити простою мовою, дренаж - це розгалужена система труб. Така система може проходити під всім ділянкою або під окремою його частиною, яка найбільше цього потребує. Потрапляти вологі в труби допомагає велика кількість дрібних дірочок на них. Відводяться труби за територію ділянки. Щоб зрозуміти - потрібен дренаж ділянки чи ні, необхідно провести найпростіший геологічний та гідрологічний аналіз. Він допоможе виявити рівень грунтових вод, їх агресивність та інші параметри. Також враховується кліматична обстановка і кількість опадів.

Дренаж може поділятися на поверхневий і глибинний. В залежності від виду розрізняються і схеми дренажу. Поверхневий - це відкритий спосіб. Найпоширенішим і досить, простим варіантом є канава, в яку стікає вода з водогонів та інших елементів. А глибинний дренаж - це саме та система труб, про яку вже згадувалося вище. Якщо ви тільки плануєте будівельні роботи, то після проведення геологічних досліджень на етапі розробки проекту окремою схемою повинна бути представлена схема дренажу.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

При складанні схеми незалежно на передпроектній стадії вона розробляється або вже на повністю облаштованій ділянці,  враховуються всі елементи території, особливості їх розташування. Наприклад, там, де проходить під'їзна дорога, труб бути не повинно. Всі ці ньюанси може врахувати тільки фахівець і розробити дійсно ефективну схему дренажу. Тому звертайтеся в компанію Гільдія Інжиніринг. Наші працівники складуть не тільки правильну і грамотну схему, але і зможуть провести геологічні та інші дослідницькі роботи на вашій ділянці. Вам більше не будуть страшні сильні опади, заболочена місцевість та інші недоліки - ваш сад буде цвісти і пахнути, а  будівлі стояти довгі роки без руйнувань.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення