Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Схема ділянки 10 соток, 15 соток, 6 соток

Акція:схема ділянки 10 соток по ціні схеми ділянки 6 соток вартість 1200 грн;
схема ділянки 25 соток і схема ділянки 15 соток за ціною схеми ділянки 12 соток вартість 1500 грн;
Термін виконання 3 дні! Вычерчиваем у будь-який програмі та в будь-якому масштабі.

Схема ділянки 10 соток, 15 соток, 6 соток

Земельні ділянки бувають різними за сукупністю характеристик. Одна з них, яка впливає і на цільове призначення, і на вартість - це розмір. Саме виходячи з площі території, можна планувати розташування об'єктів на ній. Якщо ви володієте будь-по масштабності ділянкою, то ви можете розпланувати, що і де там буде знаходитися шляхом складання схеми ділянки. Дана схема являє собою генеральний план території ділянки 15 соток, який проектується на топографічний план у масштабі 1:200 або 1:500, отриманий в ході відповідної зйомки. Як правило, для схематизації береться великий масштаб 1:500. Топографічна зйомка в такому масштабі має ще одну назву - "п'ятисотка". Вона містить всю необхідну інформацію про земельній ділянці. Топоплан являє собою креслення великого масштабу, який зображується за допомогою загальноприйнятих умовних знаків. Масштаб дотримується в будь-якій його точці і в будь-якому напрямку. Топографічна зйомка здійснюється з допомогою спеціальних геодезичних інструментів. На даний документ наносяться всі об'єкти, а також відстані одного від іншого, від центральних і під'їзних доріг. Також на схемі ділянки 10 соток повинні бути і всі комунікаційні системи.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Деякі стверджують, що, маючи на руках топографічний план, можна з легкістю зробити схему своєї ділянки самостійно. Однак це дуже ризикована затія. Тому що потрібно досконально знати всі норми, усі кількісні показники і правильно розбиратися в кресленнях. Також для цього на руках треба мати всі схеми інженерних споруд, план-проект. У вигляді такого великого обсягу інформації і документації, якщо ви ніяк не пов'язані з геодезією або інженерією, і розбираєтеся в цих питаннях тільки за матеріалами Інтернет-ресурсів, вам буде складно вникнути у всю суть схематизації.  У такому разі не економте, а зверніться в нашу компанію. Адже тут працюють досвідчені і професійні інженери-геодезисти, які зробили не одну сотню, а то й тисячу схем дачних ділянок 10 соток, і ваш план ділянки 15 соток буде вмішати в собі всі попередні досвіди інших ділянок.

Найбільш оптимальним для повноцінного будівництва є ділянка 10 соток, 15 соток або ділянка 6 соток. На ньому є достатньо місця для втілення будь-яких ідей, пов'язаних і з житлом, і з місцем для відпочинку, і для городу. Але в той же час, - це не безкрайня плантація, доглядаючи за якої витрачається багато часу і сил.

В першу чергу при виконанні схематизації території, а саме схема ділянки 12 соток, необхідно звертати увагу на особливості місцевості і рельєфні переваги і недоліки на схему ділянки 15 соток виражені в горизонталях. Адже на ділянці можуть розташовуватися відразу кілька за характером об'єктів - будівлі, зелена зона. Невід'ємним елементом є і комунікаційні лінії. І їх місце прокладки залежить від рельєфу.

Крім рельєфних особливостей, до уваги береться і форма території. Не всі ділянки квадратні або прямокутні. Деякі замість чотирьох кутів мають на порядок більше або в певних місцях взагалі закруглені.

Крім цих геодезичних параметрів, грає роль і геологічний показник характеру грунту і його складових. Так можна зрозуміти - чи є ця територія сприятливого для садівництва чи на ній можна розбивати тільки житлову зону.

Наші фахівці не тільки складуть вам план-схему ділянки 10 соток виходячи з наявної технічної документації. Але і  проведуть з вами консультаційні бесіди з приводу того, як краще розмістити той чи інший об'єкт, щоб одночасно реалізувати всі ваші плани і вкластися в ті характеристики, якими наділений ділянку. А якщо технічних документів у вас ще немає, то їх розробка - також в нашій компетенції. План ділянки 10 соток дасть так само проектувальнику розуміння яку позначку підлоги прийняти за нуль, і в якій частині ділянки розташувати будівлю.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення