Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки

Ситуаційний геодезичний план ділянки

Ситуаційний геодезичний план місцевості – це документ, який потрібен для вдалого проектування будь-якої споруди, а також він зазвичай входить в пакет документації на окрему земельну ділянку. Якщо ситуаційний план був складений до того, як на ділянці відбулись які-небудь будівельні або ремонтні роботи, він є неактуальним і не може бути використаний в подальшому. У зв'язку з цим важливо, аби перед початком проектування вся необхідна документація була в замовника.

Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки

Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки має свої особливості. Для такого документу характерне зображення ситуації на обраній ділянці, без зазначення форм рельєфу, як на топографічному плані. Також ситуаційний план має позначення частин світу, що допомагає при роботі архітекторів. Ці позначення дають можливість визначити, яка частина території буде освітлена в денний та вечірній час і скласти план розташування освітлювальних приборів на прибудинковій території. Частіш за все, для отримання детальної інформації, спеціалісти використовують як ситуаційний, так і топографічний план, які доповнюють одне одного. Масштаб ситуаційного плану визначається між замовником та співробітниками геодезичної фірми ООО „Гільдія Інжиніринг” перед початком проведення досліджень.

Стоимость топографических работ от 2 500 грн за участок

Як отримати ситуаційний план?

Ситуаційний геодезичний план Ви можете отримати, звернувшись до співробітників фірми ООО „Гільдія Інжиніринг”, які допоможуть Вам у вирішенні цього питання. В нашій організації працюють висококваліфіковані співробітники, які можуть надати всі необхідні послуги, провести польові і камеральні дослідження та скласти усю необхідну документацію. Для виконання завдання наші спеціалісти використовують сучасну техніку, яка проходить щорічну перевірку на точність. Це дозволяє уникнути інструментальних похибок, які зазвичай виникають досить часто і можуть негативно впливати на отримані дані. Для того, щоб отримати ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки, наші майстри виконують топографо геодезичну зйомку.

Цей вид топографічних робіт базується на детальному визначенні просторових координат всіх об'єктів, які розташовані на визначеній території. Зокрема, особливу увагу майстри приділяють визначенню координат комунікацій систем. Також важливо визначити місцезнаходження електроустановки по відношенню до інших інженерних споруд. Ці данні необхідні для проектування нової будівлі, адже на цьому етапі має бути визначено, як і від якого джерела споруда буде живитися струмом, а також вирішити питання з підключенням до інших комунікаційних систем. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки може бути складений майстрами фірми ООО „Гільдія Інжиніринг” одночасно з топопланом цієї ділянки.

Визначити точні координати електроустановки можна лише за допомогою спеціальної апаратури – теодолітів або тахеометрів. Саме тому, якщо Вам потрібен ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки, то варто звернутися до професіоналів, які можуть провести комплекс досліджень і скласти відповідні документи. Усі роботи проводяться згідно діючим нормативам та державним стандартам. Варто зазначити, що наша фірма має державну ліцензію на проведення геодезичних та геологічних робіт. Тобто всі документи, які Ви отримаєте в фірмі ООО „Гільдія Інжиніринг” мають юридичну силу та можуть надаватись до державних інстанцій.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення