Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Тахеометрична зйомка

Тахеометрична зйомка є частиною геодезичних робіт. А якщо бути точніше, то різновидом топографічної зйомки. Названа вона так тому, що при проведенні даної зйомки використовується спеціальний геодезичний прилад - тахеометр. Результатом проведеної операції є план певної території з докладним нанесенням рельєфу та інших особливостей. Тахеометрична зйомка може бути окремою геодезичної процедурою, яка ставить перед собою мету - відображення всіх складових об'єкта в певному масштабі (масштаб визначається залежно від потреб замовника). Крім того, дана послуга може входити до складу комплексного геодезичного дослідження території.

Тахеометрична зйомка

Такий спосіб дослідження місцевості доцільно застосовувати у випадках, коли вам потрібно скласти кадастрову або проектну документацію під конкретну територію або групи територій. Найбільша перевага тахеометричної зйомки проявляється тоді, коли потрібно досліджувати невеликі площі, а також вузькі території, наприклад, дороги автомобільного, залізничного сполучення або комунікаційні лінії. Крім них можна знімати будь-які населені пункти, об'єкти, конструкції та споруди; ландшафтні об'єкти (парки, сквери). Крім комплексних зйомок, можна фіксувати і окремі об'єкти, що можуть виступати орієнтирами (стовп або кущ), об'єкти сільськогосподарського призначення та промислові об'єкти гірничовидобувної галузі.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Виходячи з назви, цей спосіб дозволяє просто і швидко зробити потрібні виміри. Досить лише один раз правильно навести прилад на потрібну точку і знімок готовий. Таким чином, можна одночасно отримати і координати території, і висотні точки. Таку процедуру на відміну від інших видів геодезичних вимірювань можна проводити в будь-який час, незалежно від погодних умов. А якщо застосовувати замість ручних цифрові форми приладів, а для розрахунків і планів сучасне програмне забезпечення, то можна домогтися максимально точних результатів в найкоротші терміни. Наша компанія використовує тільки самий прогресивний інструментарій для будь-яких геодезичних вишукувань. Не є винятком і тахеометрів. З новими технологіями процес проходить оперативно і якісно.

Тахеометрическая съемка

Природно, що кожний об'єкт індивідуальний і процес тахеометричної зйомки має підлаштовуватися під конкретну ситуацію, під той об'єкт, який потрібно зняти, під його масштаби та особливості рельєфу. Однак є певний алгоритм дій, які супроводжують тахеометричну зйомку. Для початку потрібно налаштувати обладнання, встановити його в потрібному положенні на тих точках, які є найбільш оптимальними для зйомки. Похибка вимірювань повинна становити не менше 1 сантиметра. Така точність досягається лише якісними приладами і кваліфікацією фахівців, що виконують ці дії. Ми можемо забезпечити вам такий результат виконання тахеометричної зйомки, що ви будете дуже задоволені.

Тахеометрическая зйомка має свої переваги і недоліки. Дана зйомка серед інших топографічних зйомок має таку перевагу: тахеометрическая зйомка може здійснюватися в різних погодних умовах як до сприятливих, так і несприятливих, при цьому камеральні роботи здійснює інший фахівець. Завдяки цьому роботи здійснюються набагато оперативніше, а якість робіт при цьому залишається високим. Терміни на складання топографічного плану істотно скорочуються. Недоліком є відсутність можливості своєчасного виявлення помилок і промахів під час здійснення зйомки, яку можна здійснити шляхом порівняння составляющегося плану з місцевістю, на якій здійснюється тахеометрическая зйомка. Для складання плану за основу беруться дані, отримані в результаті проведення польових робіт, а також основою можуть послужити замальовки.

Замовити дану послугу компанії "Гільдія Інжиніринг" ви зможете за телефоном, вказаним на нашому сайті. Також у нас ви можете замовити і інші геодезичні вишукування.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення