Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Технічне обстеження самовільних будівель

За минулі роки в нашій країні було зведено багато будівель і споруд різного типу, будівництво яких не було погоджено з місцевими компетентними органами, і відповідно, за якість цих будівель несли відповідальність тільки володіючі ними господарі. Купувати такі будинки досить небезпечно, так як Вам ніхто не зможе надати достовірної інформації та гарантії на ці будівлі. Однак, на сьогоднішній день стан речей такий, що таких об'єктів досить багато, тому в будь-якому випадку потрібне рішення подібної проблеми. Адже ні продати, ні купити подібні будинки, згідно з нинішнім законодавством,  практично неможливо.

Технічне обстеження самовільних будівель

Однак враховуючи останній прийнятий законопроект про так звану «будівельну амністію» для самовільних будівель, який регулює вирішення подібних питань, у власників з'явилася можливість легалізувати ці об'єкти. Для цього достатньо провести технічне обстеження несучих будівельних конструкцій будівлі. Зрозуміло, що подібні роботи можуть проводити тільки ті організації, які мають право на здійснення подібних досліджень.

Крім того, фахівці, які будуть виконувати технічне обстеження самовільних будівель також повинні володіти значним досвідом роботи, адже їм доводиться мати справу не з проектованою будівлею, яку при необхідності можна скорегувати, а з вже існуючою. Співробітники фірми «Гільдія Інжиніринг» відповідають всім перерахованим вимогам та мають великий досвід у виконанні подібних робіт. На нашому сайті geotop.cоm.ua Ви можете більш детально ознайомитися з переліком інженерно-геологічних послуг, що надаються нашою організацією.

Вартість геодезичних послуг від 2 200 грн за всю ділянку. Звертаємо увагу, що на сайті ціни орієнтовні.

Подібний висновок дуже важливий, так як оцінюється не тільки стан несучих конструкцій, але і їх надійність і безпека. Маючи на руках висновок про проведення данних досліджень, можна сміливо звертатися у відповідні органи. Що ж повинно бути перевірено в процесі цих спостережень?

В першу чергу, стан несучих конструкцій, тобто фундамент будівлі. Відомо, що наявність у фундаменті тріщин або інших пошкоджень веде до руйнування об'єкта. По-друге,  складається висновок про те, в якому стані перебувають будівельні конструкції, тобто стіни, перекриття і т. п. І, по-третє, видається висновок про те, який ремонт був проведений в будинку і наскільки якісно.

З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що проводиться комплексна і максимально повна перевірка всіх конструкцій. Це дозволяє переконатися в тому, що будівля побудована якісно, не має дефектів і не знаходиться в аварійному стані. При виконанні досліджень ретельно вивчається вся наявна для даного будинку документація, включаючи проектну, кошторисну і т. п.

Попередньо, наші співробітники погоджують із замовником які саме частини будівлі він бажає перевірити, які цілі при цьому переслідує і для чого це потрібно. Ця інформація необхідна для того, щоб визначиться з вибором методики, за якою будуть проводитися роботи і для вибору відповідної апаратури. Крім того, в обов'язковому порядку узгоджуються терміни здачі робіт.

У кінці виконання всіх робіт замовник отримує на руки звіт про відповідність його будівлі всім державним вимогам, будівельним нормативам і т. д. Також вказується інформація про те, що будівля відповідає прийнятим нормам санітарної та пожежної безпеки.

Співробітники нашої фірми оперативно і якісно виконають для Вас технічне обстеження будівлі і нададуть всю необхідну документацію.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення