Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг". Працюємо по Україні


Теплоаудит будинку

Враховуючи вартість комунальних платежів в наш час, більшість людей всерйоз переймається питаннями економії. Тобто якщо раніше для обігріву приміщень могли використовуватися додаткові обігрівальні прилади, то зараз, в першу чергу, варто потурбуватися питанням теплоізоляції приміщення. Для цього варто провести теплоаудит будівлі. Ці роботи зараз проводяться все частіше і мають високу ефективність. Без спеціальних приладів визначити місця витоку тепла з приміщення практично неможливо.

еплоаудит будинку

Фахівці фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» проводять ці дослідження за допомогою тепловізора. У результаті виходить термограма, адже зйомка проводиться у світлі інфрачервоних променів. Завдяки цьому фахівці можуть легко визначити, де знаходяться місця витоку тепла. Знаючи ці відомості телоповтрати можна істотно знизити. При цьому перевіряються опалювальна система, герметизуючі матеріали, ізоляційні матеріали, особливо детально розглядаються такі ділянки, як віконні та дверні прорізи, панельні шви і ін. Теплоаудит будинку дозволяє перевірити всі ці системи без будь-яких пошкоджень і порушень конструкцій. Крім того, вся процедура виконується досить швидко, а результати використання тепловізора в цьому питанні просто вражаючі.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Теплоаудит будівлі може виконуватися як при будівництві споруди, так і при ремонті будівлі. Це допомагає скорегувати дії і вжити певних заходів щодо ізоляції споруди. В результаті теплоаудита будинку фахівці фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» нададуть Вам не тільки звіт по об'єкту, але і реальні поради щодо вирішення виявлених проблем. Вся отримана інформація ретельно аналізується досвідченими майстрами, тому рекомендації допомагають максимально знизити втрати тепла.

Теплоаудит приватного будинку допоможе виявити всі помилки, які були допущені при будівництві. Досить часто при будівництві споруди будівельники порушують певні норми і при цьому в приміщеннях є місця з підвищеною вологістю. І якщо у теплий період року це особливо не помітно, то в холодну пору різкий перепад температур може спровокувати появу вологих плям на стінах, і особливо, кутах будівлі. Теплоаудит будинку допомагає визначити такі місця і ліквідувати проблему. З цим питанням рекомендується розбиратися як можна швидше, так як вогкість призводить до виникнення цвілі. Вивести її надзвичайно важко, до того ж вона вкрай небезпечна для здоров'я. Тому теплоаудит приватного будинку в обов'язковому порядку потрібний у тому випадку, якщо в будинку проживають маленькі діти, літні люди або люди з ослабленим здоров'ям.

Теплоаудит приватного будинку можна провести з метою визначення пошкоджень плоского даху. Тепловізор дозволяє обчислити ділянки, де є подібні проблеми. Так Ви можете уникнути зайвих витрат по перекриттю всйого даху і відремонтувати лише конкретну ділянку. Теплоаудит будівлі доречно виконувати перед реконструкцією приміщення. Для того щоб з'ясувати, наскільки капітальний ремонт може знадобитися, Вам знадобляться точні дані про стан приміщення. Тепловізор дозволяє визначити місця з відсталою штукатуркою та інші нюанси. Ці відомості допоможуть оптимізувати витрати і провести тільки ті роботи, які дійсно необхідні. Теплоаудит будинку розумно провести при проблемах з «теплою підлогою». Так Ви можете з'ясувати конкретні місця пошкоджень і витоків тепла.

Таким чином, теплоаудит будівлі, виконаний фахівцями фірми ТОВ «Гільдія Інжиніринг» дозволяє провести якісну теплоізоляцію споруди і мінімізувати Ваші витрати на ремонтні роботи.


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення