Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Тепловізійна діагностика будівель

Теплові втрати будівлі часто непомітні неозброєним оком. Їх поява обумовлена такими причинами, як неправильна експлуатація приладів опалення і конструктивні особливості будівлі та їх дефекти. Надмірні теплові втрати виявляються в підвищених витратах на опалення, і часто багато хто про це навіть не здогадуються. Теплові втрати можна виявити за допомогою тепловізійної діагностики. Саме така діагностика дозволить отримати достовірну інформацію про тепловий стан будівлі або споруди.

Тепловізійне обстеження - це сучасний метод, який дозволяє отримати точну інформацію про те, в якому стані знаходяться огороджувальні конструкції будівлі на момент проведення діагностики. При тепловізійній діагностиці будівель і споруд використовується спеціальний вимірювальний прилад - тепловізор. Він дозволяє спостерігати за розподілом температури поверхні, що досліджується, в інфрачервоному діапазоні. Гарячі і холодні ділянки позначаються різними кольорами на термограмі. За допомогою цих даних можна ідентифікувати місця з температурними аномаліями. Під час тепловізійної діагностики будівель проводиться перевірка вікон, стін, стель, теплої підлоги, міжповерхових перекриттів, вхідних і балконних дверей, опалювальних систем та проводяться обстеження наявності тепловтрат.

Тепловізійна діагностика будівель і споруд

Тепловізійна діагностика будівель і споруд дозволяє:

  • виявити приховані дефекти огороджувальних конструкцій, які захищають приміщення від зовнішнього негативного впливу природних факторів;
  • виявити дефекти покрівлі, дверних і віконних прорізів, фундаменту;
  • перевірити відповідність теплоізоляції нормативам і визначити тепловтрати будівлі;
  • визначити місця можливого запотівання стін;
  • отримати в ході енергетичного обстеження об'єктивну інформацію для складання енергетичного паспорта.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Тепловізійна діагностика житлових об'єктів забезпечує контроль за станом теплового обладнання та контролю за проведенням  робіт по будівництву. Такі обстеження будівель безпечні, дозволяють економити на техобслуговуванні, провадяться без знеструмлення обладнання, що експлуатується і без демонтажу конструкції споруди. Тепловізійна діагностика житлового об'єкта проводиться тільки в холодну пору року при хорошому освітленні і відсутності сторонніх предметів в кутах, на підлозі, підвіконнях. Різниця температур між приміщенням і вулицею не повинна бути більше 15 градусів за Цельсієм. Тільки при таких умовах можна провести якісну тепловізійну діагностику.

Компанія ТОВ Геотоп проводить тепловізійну  діагностику будівель і споруд будь-яких типів. Фахівці компанії ТОВ Геотоп гарантують оперативність, точність і достовірність даних при проведенні тепловізійної діагностики будівель і споруд.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення