Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки.

Конституцією України передбачено два шляхи для того, щоб отримати право власності на земельну ділянку: перший - отримання у спадщину, здійснивши операцію купівлю-продаж чи інші цивільно-правові види угод між двома сторонами; другий - приватизація земельної ділянки. Приватизація земельної ділянки необхідна для здійснення будівництва на ній, а також для обслуговування господарських споруд та інших об'єктів нерухомості, та для обслуговування житлових будинків. Данну процедуру в нашій країні можливо здійснити безкоштовно. Для приватизації землі вам знадобляться технічні матеріали та документи , що підтверджують розмір земельної ділянки.

Технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки

Щоб отримати технічні матеріали та документи для обслуговування житлових будинків і господарських структур вам необхідно зібрати певний пакет документів та передати їх інженеру-землевпоряднику. Він в свою чергу повинен попіклуватися про складення та оформлення графічних матеріалів. Деякі з них повинні бути затверджені у місцевих відділах містобудування та архітектури. Вихідні документи включають в себе паспортні дані, копію довідки ідентифікаційного номеру, Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Графічні матеріали включають в себе:

 1. Ситуаційну схему розташування земельної ділянки. Данний документ розробляется на основі данних отриманих під час проведення топографічної зйомки. Як правило, ситуаційна схема розробляється у масштабі 1 до 2000.
 2. Кадастровий план земельної ділянки. Данній документ розробляється у такому масштабі, який дозволяє чітко відобразити наступні елементи:
  • межі земельної ділянки;
  • об'єкти нерухомості, які розташовані на ділянці;
  • межі прилеглих ділянок;
  • кадастровий номер земельної ділянки;
  • координати поворотних точок та інше.
 3. Каталог координат меж земельної ділянки.
 4. Акт встановлення (відновлення) та узгодження меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Для отримання данного Акту необхідно проведення геодезичних робіт під назвою - винесення меж ділянки. Для цього геодезист віїзджає на земельну ділянку и здійснює виміри. Акт встановлення та узгодження меж земельної ділянки в натуру повинен мати підпис та печатка геодезиста, який виконував данній вид робіт та номер його кваліфікаційного сертифікату.
 5. Акт прийому-передачі межових знаків на зберігання;
 6. План земельної ділянки.
 7. Топографо-геодезична зйомка М 1:500 з штампом «Придатно» відділу містобудування і архітектури. Данна зйомка відображає рельєф та ситуацию місцевості. Данні отримані в ході проведення топографічної зйомки є основою для створення топографічної карти. В результаті при розробці данного графічного матеріалу відображають всі коммунікації, які є на земельній ділянці, всі елементи та забудови розташовані на данній території.

До пакету документів - технічні матеріали та документи, які підтверджують розмір ділянки також додається копія Виписки і кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника.

Для розробки графічних матеріалів, як вже зазначалося вище, необхідне проведення геодезичних робіт. Данні роботи треба довіряти тільки кваліфікованим спеціалістам, які мають сертифікати та дозволи на надання геодезичних послуг. Саме такими є професіонали компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг". Ми виконаємо всі геодезичні роботи якісно та оперативно.

Будемо раді співпраці!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення