Технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки.

Конституцією України передбачено два шляхи для того, щоб отримати право власності на земельну ділянку: перший - отримання у спадщину, здійснивши операцію купівлю-продаж чи інші цивільно-правові види угод між двома сторонами; другий - приватизація земельної ділянки. Приватизація земельної ділянки необхідна для здійснення будівництва на ній, а також для обслуговування господарських споруд та інших об'єктів нерухомості, та для обслуговування житлових будинків. Данну процедуру в нашій країні можливо здійснити безкоштовно. Для приватизації землі вам знадобляться технічні матеріали та документи , що підтверджують розмір земельної ділянки.

Технічні матеріали та документи, що підтверджують розмір земельної ділянки

Щоб отримати технічні матеріали та документи для обслуговування житлових будинків і господарських структур вам необхідно зібрати певний пакет документів та передати їх інженеру-землевпоряднику. Він в свою чергу повинен попіклуватися про складення та оформлення графічних матеріалів. Деякі з них повинні бути затверджені у місцевих відділах містобудування та архітектури. Вихідні документи включають в себе паспортні дані, копію довідки ідентифікаційного номеру, Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, Витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Графічні матеріали включають в себе:

 1. Ситуаційну схему розташування земельної ділянки. Данний документ розробляется на основі данних отриманих під час проведення топографічної зйомки. Як правило, ситуаційна схема розробляється у масштабі 1 до 2000.
 2. Кадастровий план земельної ділянки. Данній документ розробляється у такому масштабі, який дозволяє чітко відобразити наступні елементи:
  • межі земельної ділянки;
  • об'єкти нерухомості, які розташовані на ділянці;
  • межі прилеглих ділянок;
  • кадастровий номер земельної ділянки;
  • координати поворотних точок та інше.
 3. Каталог координат меж земельної ділянки.
 4. Акт встановлення (відновлення) та узгодження меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). Для отримання данного Акту необхідно проведення геодезичних робіт під назвою - винесення меж ділянки. Для цього геодезист віїзджає на земельну ділянку и здійснює виміри. Акт встановлення та узгодження меж земельної ділянки в натуру повинен мати підпис та печатка геодезиста, який виконував данній вид робіт та номер його кваліфікаційного сертифікату.
 5. Акт прийому-передачі межових знаків на зберігання;
 6. План земельної ділянки.
 7. Топографо-геодезична зйомка М 1:500 з штампом «Придатно» відділу містобудування і архітектури. Данна зйомка відображає рельєф та ситуацию місцевості. Данні отримані в ході проведення топографічної зйомки є основою для створення топографічної карти. В результаті при розробці данного графічного матеріалу відображають всі коммунікації, які є на земельній ділянці, всі елементи та забудови розташовані на данній території.

До пакету документів - технічні матеріали та документи, які підтверджують розмір ділянки також додається копія Виписки і кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника.

Для розробки графічних матеріалів, як вже зазначалося вище, необхідне проведення геодезичних робіт. Данні роботи треба довіряти тільки кваліфікованим спеціалістам, які мають сертифікати та дозволи на надання геодезичних послуг. Саме такими є професіонали компанії ТОВ "Гільдія Інжиніринг". Ми виконаємо всі геодезичні роботи якісно та оперативно.

Будемо раді співпраці!

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення