Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Технічний звіт про топографо-геодезичні роботи

Компанія Гільдія Інжиніринг виконає топографо-геодезичні роботи з технічним звітом, до складу комплексу входить топографічна зйомка місцевості, технічний звіт по топографічній зйомці. Техотчет за топосъемке містить всю інформацію про виконавця, приладах, об'єкт зйомки, умови проведення робіт, топографо-геодезичної вивченості району. технічний звіт про топографо-геодезичних роботах потрібен для підтвердження компетенції геодезичної організації, яка виконала топографо-геодезичні роботи на вашій ділянці.

Топографічна зйомка - це основна геодезична процедура. З її допомогою можна зафіксувати всі особливості території, а за підсумками виконання розробляється топографічний план. В деяких випадках крім застосування стандартних цифрових і електронних приладів, застосовується космічна і аерофотознімання. Палітра масштабів зйомки також може бути різною в залежності від цілей і досліджуваної площі. Це може бути як досить велика фіксація - 1:100, 1:200, так і дрібна зйомка, що охоплює великі ділянки - 1:1000, 1:2000. Але найоптимальнішим масштабом 1:500. Саме він дозволить зафіксувати всі необхідні елементи, але зробити це досить чітко.

технічний звіт про топографо-геодезичних роботах

Топографічна зйомка включає в себе проведення послідовних етапів, які випливають один з іншого. В першу чергу проводиться безпосередньо вивчення ділянки та його зйомка. Це так звані польові дослідження. Після них, коли територія досліджена і всі ключові моменти зафіксовано, можна переходити до обробки отриманої інформації. Всі отримані дані виносяться на топографічний план. Третій етап - це розробка технічного звіту. Саме він і є результатом топографічної зйомки, який передається клієнтові. Цей документ необхідний для того, щоб оформити весь пакет документів на забудову в архітектурних і містобудівних організаціях. Якщо даний звіт буде завізований, схвалений і затверджений, то його з легкістю можна брати за основу для проектування конструкції.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Технічний звіт складається з таких матеріалів:

  • пояснювальна записка;
  • додатки;
  • технічне завдання;
  • заява на проведення топографічних робіт на ділянці, а також дозвіл на їх здійснення;
  • ситуаційний план;
  • топографічний план;
  • копії ліцензій організації, що підтверджують право на проведення даних робіт;
  • свідоцтво про повірку тахеометра (необхідна тільки копія цього документа).

технічного звіту можна не тільки приступити до проектування, але і оформити землевпорядні документи для отримання ділянки у свою власність, присвоїти їй кадастровий номер.

Основою будь-якого  технічного звіту по топографічній зйомці є не тільки свідчення самої зйомки, а також документи на землю і персональні відомості про клієнта. Також для оформлення технічного звіту обов'язково знадобляться оброблені результати зйомки. Це пояснювальна записка з цілями і завданнями, передумовами для подібних геологічних процедур, а також конкретними відомостями з приводу часу, місця їх проведення та виконавців. Кількісні дані також потрібно докласти - відомості по загальній площі території, її координатами, кордонів, а також графічна складова у вигляді карти і плану. Техотчет за топосъемке перебитий замовнику в 3-х примірниках.

Топографічну зйомку і, відповідно, технічний звіт потрібно проводити тільки тим компаніям і спеціалістам, які мають відповідні ліцензії на проведення подібних робіт. Обладнання також повинно мати сертифікати та акти перевірок. Наша компанія уповноважена на проведення геодезичних даних процедур і має право складати технічні звіти будь-якої складності. Звіти, розроблені нами, успішно проходять усі стадії перевірки у всіх управліннях. Замовивши у нас і топографічну зйомку, і складання технічного звіту, ви можете розраховувати на якісне виконання комплексної процедури перед початком проектування. Технічний звіт по топографічній зйомці надають не всі організації, про його виготовленні замовник робить заявку на стадії переддоговірних відносин

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення