Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Технічне обстеження будівель і споруд

Технічне обстеження будівель і споруд виконується для періодичної або екстреної інвентаризації стану будівель. Якщо у вас виникають деякі сумніви щодо надійності конструкції будинку, або ви помітили тріщини на фундаменті і стінах будівлі, то експерт з технічного обстеження будівель і споруд допоможе вам отриманням аргументований висновок про поточний стан конструкції. Якщо ви вирішили законсервувати на деякий час будівлю, яка поки що не використовується, то проведення обстеження технічного стану будівель і споруд допоможе вам зрозуміти реальний стан ваших споруд. Або якщо ви вирішили купити вже багато років експлуатовану будівлю, то оцініть за допомогою технічного обстеження відразу стан нерухомості, що купується вами. Детальне обстеження можливо вбереже вас від покупки нікому непотрібного мотлоху.

Технічне обстеження будівель і споруд

Якщо ж ви вже є офіційним власником деяких будов, то напевно ви хочете зберегти їх цілісність як можна довше. Для відстеження динаміки зрушень і деформацій будівлі використовується метод періодичних спостережень. Геодезисти компанії ТОВ “Гільдія Інжиніринг” виїжджають на місцевість і за допомогою високоточних геодезичних приладів проводять вимірювання вертикальності конструкції. На місці, в залежності від типу необхідних висновків, закріплюються контрольні осадові марки, місцезнаходження та відмітки яких, відображає підсумковий звіт про технічне обстеження будівель і споруд. Якщо поверхня стін схильна до тріщин і розломів, застосовуються контрольні марки у вигляді фіксуючих наклейок, при динамічному розширенні тріщин матеріал наклейок розривається, і при наступному вимірі виявляються найбільш слабкі місця, а з цим можливі причини початку руйнування. З того, де саме поверхня стіни найбільш пошкоджується, можна зробити висновок про просіданні або руйнуванні фундаменту в конкретному місці. Обстеження технічного стану будівель і споруд у місцях тріщин, так само може проводитися методом нанесення на тріщину, що вже утворилася, шкали, начебто лінійки, на якій вказується відстань між контрольними точками на різних половинах тріснутої стіни. При проведенні наступного технічного обстеження будівель та споруд, знову проводиться замір контрольної відстані між зафіксованими раніше точками. Таким чином можна відстежити наскільки розходяться тріщини і чи стало їх більше з впливом часу, і попередити масштабне руйнування будівлі в цілому.

Ціна виклику спеціалістів від 1 900 грн за об'єкт

Звіт про технічне обстеження будівель і споруд складається за підсумками проведених вимірювань і містить у собі докладний аналіз змін, які відбулися за звітний період. Експерт з технічного обстеження будівель і споруд дає рекомендації до подальших дій власників конструкції. Це може бути як обов'язкова аварійна консервація, так і комплекс робіт по зміцненню фундаменту.

Геодезична компанія ТОВ “Гільдія Інжиніринг” займається технічним обстеженням будівель та споруд протягом 9 років. В арсеналі компанії є високоточні нівеліри і тахеометри, що дозволяють проводити фіксацію деформації, як щодо їх взаєморозташування, так і щодо висотних відхилень. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню, ми можемо надати вам звіт про технічне обстеження будівель і споруд як в графічному вигляді з текстовою пояснювальною запискою, так і у вигляді 3D креслення, за допомогою якого ви зможете візуально оцінити стан будівель і обчислити всі необхідні для вас значення.

Своєчасний аналіз технічного стану будівель і споруд здатний зберегти цінну нерухомість на довгі роки. Адже краще попередити проблему, ніж вирішувати питання глобального руйнування, коли вже нічого не можна змінити.

Коментарі та запитання:


Сергій
Підкажіть, при тих обстеженні обов'язково робити геологічні вишукування?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій! Залежно від об'єкта. Напишіть будь ласка додаткову інформацію про ваш об'єкт.

Семен
Будівля розмірами в плані 42м х 12м , висота - 12м. Необхідно технічне обстеження несучих конструкцій для капітального ремонта та утеплення. 
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, де знаходиться ділянка?

Марія
мені необхідно зробити експертизу технічного стану квартири, яка ще у 1988р. була визнана,такою що не відповідає санітарним нормам і не придатна для проживання. Скільки Вам потрібно часу на таку експертизу і скілько коштує? Квартира у Львові вул.Донецька (район підзамче)
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Марія! Даний вид робіт не входить до переліку послуг, що надає наша компанія.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення