Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Технічне завдання на комплекс вишукувань для будівництва

Для складання програми робіт необхідна наявність технічного завдання

Фірма ТОВ "Гільдія Інжиніринг" виконує комплекс робіт для будівництва, що включає роботи з геодезії та геології. Підставою для написання програми досліджень є отримання затвердженого технічного завдання на комплекс вишукувань для будівництва, що містить вихідну інформацію для складання програми.

Технічне завдання на комплекс вишукувань для будівництва

Складові частини технічного завдання на комплекс вишукувань для будівництва

Техзавдання складається за типовою формою і складається з двох частин:

 • текстової;
 • графічної.

Комплекс работ: геология + топосъемка + вынос границ по цене 11 900 грн

У текстовій частині техзавдання наводяться найменування і місце розташування об'єкта, інформація про те, хто є замовником, і вказується стадія проектування. У п'ятому пункті завдання перераховуються відомості про раніше виконані роботи, матеріали яких є в наявності:

 • геодезичні;
 • геологічні.

Ці дані будуть вивчені та враховані при визначенні обсягів цих вишукувань. Якщо є особливі вимоги до провадження робіт, вони перераховуються.

Технічне завдання на комплекс вишукувань для будівництва повинно вміщувати інформацію про необхідність проведення топографічної зйомки 1:500 з відображенням меж її проведення та виконанням погоджень, надання викопіювання м 1:2000 з узгодженням. В цифровому вигляді передається виконавцю план з показаними межами по кадастровим документів і поворотними точками. У вигляді файлу Excel подається інформація про вид геодезичних вишукувань та їх орієнтовної площі. Наприклад:

 • топозйомка М1:500 - 5.6 га;
 • топозйомка М1:2000 - 74.0 га;
 • винесення меж - 1.0020 га.

Приклад технічного завдання на комплекс вишукувань для будівництва: особливі вимоги до результатів робіт з геології

Програма робіт складається на основі діючих нормативів. Однак замовник має право виставити додаткові вимоги до провадження робіт, або підкреслити необхідність дотримання існуючих правил.

Наприклад, замовник може виставити наступні вимоги:

 1. Вказати, що йому необхідні таблиці несучої здатності паль діаметром 420 620 мм, складені за результатами статичного зондування.
 2. Визначити метод проходки технічних свердловин і написати, що відбір монолітів з насипних і лесових ґрунтів виконувати з шурфів або шурфо-дудок.
 3. Помістити у звіті фотографії виконання польових геологічних робіт (з переліком робіт, фотографії проведення яких повинні бути присутніми).
 4. Дослідження механічних властивостей ґрунтів проводити в діапазоні проектних тисків.
 5. Проводити роботи відповідно до визначеної нормативної документації.
 6. До початку робіт (на стадії узгодження обсягів) вишукувальної організації подати на погодження Робочу програму з планом розташування виробок і точок, глибиною свердловин, видом і обсягами польових і лабораторних досліджень.

Технічне завдання на комплекс вишукувань для будівництва - джерело інформації для складання програми

Замовник в цифровому вигляді прикладає до техзавдання топоплан із нанесеним контуром проектованої будівлі. У додатках до завдання містяться основні дані конструктивних особливостей об'єкта (клас наслідків, габарити, передбачуваний тип фундаментів, навантаження). Вивчивши можливість використання архівних даних та керуючись нормативною документацією і вимогами замовника, геологи визначають місця розташування свердловин, їх глибину, намічають методику та обсяги опробування, встановлюють необхідність проведення польових випробувань.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення