Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Точне землеробство і сільське господарство − революційна система дослідження полів

Для того, щоб значно підвищити продуктивність і рентабельність в аграрній сфері, використовують систему точного землеробства. Затребуваність такої послуги цілком виправдана, оскільки точне землеробство і сільське господарство є ефективним способом зменшення витрат на виробництво, підвищення продуктивності і екологічної чистоти продукту. Це і є базовою метою даної системи, заснованої на такому підході: змішаність рельєфу та ґрунту будь-якого поля обумовлює необхідність його різної обробки.

Точне землеробство і сільське господарство

Суть технології

Значення точного землеробства не можна недооцінювати: обробка земельних наділів виконується з урахуванням поточних потреб, які визначаються за допомогою комплексних сучасних технологій (в тому числі використовується космічна зйомка). Так, до основних компонентів цієї методики можна віднести:

 1. Систему отримання просторових даних шляхом наземних аналітичних методів.
 2. Систему просторового нагляду виконання дій з використанням інноваційного GPS-обладнання та сенсорних датчиків.

Також, для кожного поля ведуться технологічні карти − з моменту посівної компанії та до збору врожаю. Такий підхід дозволяє отримати повні відомості, які допоможуть працівникам сільськогосподарської галузі прийняти правильні рішення та своєчасно коригувати ситуацію на полі.

Вартість проведення аєрофотозйомки від 5 500 грн за 1 політ (приблизно 20 Га)

Способи точного землеробства

Система точного землеробства має чітку спрямованість на вирощування сільгоспкультур згідно з природною неоднорідності поля. Відповідно конкретним умовам, використовують різні схеми вивчення разнохарактерности полів. Так, ґрунтове обстеження передбачає використання суцільного способу. А для обстеження ландшафту місцевості і розрізів більш застосовні маршрутний і вибірковий методи.

Також, є більш високоточні і ефективні сучасні схеми просторової діагностики масштабних земельних ділянок. До них відносяться:

 1. Дослідження ґрунтових зразків по сітці.
 2. Оцінка даних моніторів врожайності.
 3. Вивчення аерофото - і супутникових знімків.
 4. Аналіз електропровідності грунту.
 5. Установка датчиків на сільськогосподарській техніці.

Професійне поєднання агрономії і сучасних методів дозволить подвоїти продуктивність і заощадити на добривах.

Точне землеробство і сільське господарство: завдання та можливості

Комплексне впровадження такої системи, як точне землеробство і сільське господарство дозволяє оперативно вирішувати наступні завдання:

 • можливість отримати грунтову карту і карту врожайності, при зіставленні яких приймається рішення про внесення певної кількості підживлень;
 • автоматизація ходу виконання техоперацій (використовується спецобладнання);
 • спостереження за заходами, здійсненими різною технікою;
 • здійснення аналізу отриманих відомостей для подальшого відстеження змін стану поля;
 • своєчасне відстеження змін на різних ділянках поля з метою оперативного виконання технологічних дій (внесення добрив тощо).

При правильному використанні, точне землеробство і сільське господарство допоможе підвищити ефективність праці, збільшити врожайність, зменшити застосування азотних і нітратних добрив і в цілому знизити витрати на вирощування різних культур.

Фірма ТОВ «Гільдія Інжиніринг» готова провести комплексні роботи на вашому полі: створити реальні контури, провести зонування поля з метою диференціювання норм висіву та внесення підгодівлі, проаналізувати грунт і видати рекомендації з планування максимально можливої врожайності. А складання детальної карти і тривимірний аналіз поля, дозволить точно визначити причину зниження одержання врожаю в окремих ділянках.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення