Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топозйомка

Питання, які цікавлять усіх клієнтів:
1."Що я отримаю, замовивши у вас топозйомку моєї ділянки?"
2."Скільки коштують ваші послуги по топозйомці?"
Відповіді:
1. Ви отримуєте топографічний план масштабу 1:500 з мокрою печаткою 'Головапу' 'Придатно до приняття проектних рішень' зі свіжою датою, котра дійсна 1 рік.
А також, файл з кресленням в електронному вигляді на флешку або електронну пошту, який підійде будь-якому проектувальнику, архітектору, принтера.
Доказом її правильності послужать наші ліцензії та сертифікати, печатки, а також допуски до подібних видів робіт. Якість гарантовано сертифікатами повірки нашого обладнання і величезним досвідом у даній сфері. "Гільдія Інжиніринг" виробляє заміри з оформленням близько 180 об'єктів в місяць, також співпрацює з 20-ма великими будівельними, проектними, аграрними організаціями, число яких з кожним місяцем зростає.
2. Мінімальна ціна стартує від 900 грн, яка саме ціна на топозйомку у нас, ви можете розрахувати орієнтировно онлайн на нашому сайті, згідно параметрів вашої земельної ділянки, відправити заявку на прорахунок вартості, а також замовити зворотній дзвінок, або зателефонувати за будь-яким із зручних для вас мобільних операторів і міських номерів.

Топозйомка ділянки - це вид ділянки землі на горизонтальній площині зменшеними об'єктами, які на ній знаходяться.

Топозйомка дозволяє створити цифрову модель досліджуваної місцевості і оцінити умови запланованого будівництва. Від точності виконаних робіт багато в чому залежить тривалість експлуатації майбутнього об'єкта, вартість будівельних робіт, а також безпека проживання.

Топозйомка, топозйомка ціна, вартість топозйомки

Топоплан можна використовувати:

 • При передпроектних дослідженнях;
 • При проектуванні;
 • При приватизації (подається на сесію гір. або сель. ради для рішення на відведення землі);
 • При складанні або продовженні договору оренди;
 • При поділі ділянки на кілька в будь-яких процентовках;
 • Для введення в експлуатацію нових будівель та комунікацій;
 • Для поточної перевірки земляних та будівельних робіт.

Для початку робіт не завадив би паспорт БТІ для правильності назви будівель за їх призначенням (житлові не житлові), проект на мережі та споруди, або ж виконавчі зйомки на комунікації і підземні частини споруд.

Швидкість і якість виготовлення проекту безпосередньо залежить від майстерності геодезистів і топографів. Тільки досвідчений інженер-геодезист може зорієнтуватися на місцевості і достовірно відобразити всі технічні елементи, потрібні в подальших дослідженнях. Замірники передають всі дані з абрисів, виконавчих схем, пам'яті приладів в камеральний відділ. Від геодезиста-замірника залежить польовий етап, на красу і повноту карти впливає інженер-кресляр-картограф. Його завдання щодо умовних знаків і правильного складання карт відобразити всі дані в один компактний і загальноприйнятий вигляд. Також в електронну версію креслення заносяться всі семантичні дані такі, як матеріал труб, діаметри, глибини колодязів, типи огорож, характеристики сировини в трубах (наприклад, газ низького або високого тиску, вода питна та технічна).

Топозйомка

Необхідність у проведенні топозйомки ділянки виникає при проектуванні земельної ділянки, а також для проведення землевпорядних робіт. Вона є основою для оформлення і підготовки документації по визначенню та відновленню площі земельної ділянки, для підключення об'єкта до електричних мереж і газопроводу, для вирішення спірних питань з сусідами, для отримання дозволів на проектування та проведення будівництва та багато іншого. Також топографічна зйомка здійснюється для ландшафтного дизайну. У такому випадку вона виконується у великому масштабі. Вона дозволяє отримати максимум достовірної інформації про ділянку, її рельєф, всіх розміщених на ньому елементів, об'єктів нерухомості, підземних і наземних комунікацій та багато іншого.Абрис, використовуваний для створення топографічної зйомки

Топозйомка комунікацій включає в себе:

 • Отримання та аналіз матеріалів попередніх геодезичних зйомок;
 • Пошук на ділянці комунікацій;
 • Зйомка всіх наявних комунікацій;
 • Камеральні роботи (складання звітів, оформлення креслень, планів і схем);
 • Узгодження топографічних планів і схем з експлуатуючими організаціями.

Вартість топозйомки залежить від таких факторів:

 • наскільки терміново потрібно провести зйомку;
 • площа ділянки;
 • орієнтовна забудова майданчика;
 • місце проведення топозйомки м 1:500.

На топозйомку так само є можливість нанести червоні лінії і межі ділянки землекористування.

Часто до топозйомки земельної ділянки замовляють інженерну геологію ділянки, винос меж ділянки на місцевості, детальний план території, проект будівлі, розрахунок фундаменту, технічний звіт для землеустрою, монтаж паркану, розбивку осей для посадки будівлі.

Спасибі тим, хто дочитав до кінця статтю, будемо раді співпраці!

Коментарі та запитання:


Олександр
Доброго дня потрібно зробити 500-сотку на ділянці 50сотих. В с.Глушки, Білоцерківського района. Ділянка розділена на 8 ділянок по 5сотих, і потрібно для кожної ділянки зробити топознімок. Яка буде вартість?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня! Якщо робити в комплексі, то вартість складе по 2700 грн за ділянку. Нагадуємо, що ми також можемо запропонувати геологічні вишукування для проектування!

Андрій
Доброго дня. Чи Ваша компанія працює у Львівівській області? Якщо ні,чи можете когось порекомендувати щоб якісно зробити топозйомку бази відпочинку в с.Родатичі Городоцького р-ну Львівської обл. Потрібно пропрацювати ділянку 4,95 Га в масштабі 1:500 та 1:2000. Дякую за відповідь. З повагою, Андрій Строгуш 0************7.
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Андрій! Наша компанія надає послуги по всій території України, зокрема у Львівській області. Вартість проведення топографічної зйомки орієнтовно складає 5000 грн за 1 Га, разом близько 25000 грн за всю ділянку. Власне обладнання дозволяє здійснити роботи протягом декількох годин, а надання необхідних документів - від 1 до 5 днів.

Андрій
Придбав ділянку у с. Зазим'я. Треба виміряти її висоти, бо вона не рівна, і винести межі. Зйомка потрібна з погодженнями, надалі планую подавати документи на будівництво. Яка вартість на ці послуги?
Гильдия Инжиниринг
Добрий день, Андрій. Вартість проведення таких робіт складає 6000 грн. Спеціалістами буде проведена топографічна зйомка, у результаті якої Ви отримаєте топографічний план з погодження у органах архітектури. На схемі будуть відворені перепади висот і всі елементи, що знаходяться на ділянці у маштабі 1:500. Термін надання топоплану - 3 тижні. Також у вартість входить винесення меж ділянки, встановлення межових знаків та надання Акту винесення меж. Для замовлення послуги зверніться за телефоном, вказаним на сайті та повідомте кадастровий номер ділянки.

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення