Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топогеодезична зйомка

Топогеодезична зйомка − це дуже важливе дослідження,  необхідне для отримання дозволу на будівництво будь-якої споруди. Топозйомка також важлива під час складання проектної документації і оформленні генпланів певної місцевості. Таке вишукування відрізняється точністю й максимальною детальністю, що відображає не лише рельєф, а й всі висоти, відстані, об'єкти на земельній ділянці, що досліджується, кути й комунікаційні системи. Все це відображається у повній відповідності з масштабом.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Топогеодезична зйомка

Для чого проводиться топогеодезична зйомка?

Мета проведення даного вишукування − розробка та складання достовірної топографічної карти чи плану певної земельної ділянки. Такий план, в залежності від побажання замовника, може бути виконаний як в традиційному графічному варіанті, так й в сучасному цифровому вигляді. Топогеодезична зйомка виконується в різних масштабах, в залежності від проекту и позначених завдань. Це дослідження може бути виконане в масштабах від 1:200 до 1:1000 000. Однак, найпопулярнішими вважаються топографічні плани в слідуючих масштабах:

 • 1:5000;
 • 1:2000;
 • 1:1000;
 • 1:500.

А найпоширенішими в практиці землевпорядкування є масштаби 1:10 000, 1:25 000, а рідше −1:50 000.

Види топогеодезичної зйомки

В фірмі ООО «Гільдія Інжиніринг» працюють висококваліфіковані фахівці, які професійно виконують різні види геодезичних досліджень. Якщо вам необхідна топогеодезична зйомка на земельній дільниці, замовте потрібне вам дослідження саме у нас. У інженерів-геодезистів завжди в наявності найсучасніше обладнання, необхідне для проведення спеціалізованих робіт.

На сьогоднішній день топогеодезична зйомка обов'язкова для будівництва різних споруд, виконується на різних етапах будівлі об'єктів. Також таке дослідження на земельній ділянці проводиться як при закладці фундаменту, так і при здачі споруди в експлуатацію.

Коли необхідне проведення топогеодезичної зйомки?

Досвідчені забудовники добре знають важливість проведення топозйомки, в результаті якої замовник отримує грамотно складений топографічний план підібраної під забудову земельної ділянки. Топогеодезична зйомка необхідна в таких випадках:

 1. Приватизація земельної ділянки.
 2. Розробка ландшафтного дизайну.
 3. Під час проведення інвентаризаційних робіт.
 4. Складання проектної документації.
 5. Отримання кадастрового номеру.
 6. Орендування ділянки.
 7. Для підключення інженерних ліній.

Топогеодезичні роботи − це певний комплекс досліджень, що включають виконання спеціальних вимірювань, на основі результатів яких складаються топоплани. Виконують ці вишукування в декілька етапів. На початку проводиться збір і аналіз архівних документів, після чого виконуються польові роботи (в тому числі топогеодезична зйомка з використанням спеціального приладу − тахеометру). Саме тахеометр допомагає отримати повні дані про особливості рельєфу на конкретній місцевості. При заключному етапі цих досліджень складається топоплан, після чого він погоджується з відповідними інстанціями. Лише після того, як  на документації поставлена печатка, топогеодезична зйомка вважається схваленою.

При бажанні провести на земельній ділянці певний комплекс геодезичних робіт, подзвоніть нам по вказаним на сайті телефонам. Ми обов'язково дамо відповідь на всі ваші питання и виконаємо вишукування на високому професійному рівні.

Коментарі та запитання:


Сергій Миколайович
Відповідно до вимог Кодексу системи розподілу, який затверджено Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах розподілу енергетики, "Укрзалізниця" має необхідність в отриманні координат опор певних ліній своїх електромереж. Точність визначення координат - до 0.01 кутової секунди, обсяг робіт - до 10000 км., розташування об'єктів - вся територія України.
Нас ціковить можливість виконання такої роботи та орієнтовна вартість.
Мій телефон: 067-913-**-**
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій Миколайович! Звяжемося з Вами найближчим часом

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення