Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографічна карта Київської області

Співробітниками фірми ТОВ ”Гільдія Інжиніринг” може бути складена для Вас топографічна карта Київської області. Досяжність втілення в життя цієї значної роботи вимагає наявності машин для підвозу устаткування, мобільних бригад інженерів-топографів, вимірювальних інструментів, безпілотників для реалізації аерознімання, кваліфікованих картографів, які знають специфіку справи, та належних комп'ютерних програм. Професіонали також можуть скласти карту в більш дрібному масштабі на підставі наявних карт великого масштабу.

Топографічна карта Київської області

Топографічна карта Київської області - це зменшене відтворення земних і водних елементів, перенесене на плоский лист. На картах робиться ретельне промальовування місцевості і ландшафту. Умовними знаками, які бувають позамасштабними і лінійними, передається ситуація. Зеленим кольором позначені ліси, синім - водоймища, поля - білим. Дані географічної системи координат нанесені в куточках. На карті вказується розташування пунктів геодезичної мережі.

Топографічна карта Києва в цілому у зв'язку з відсутністю систематичних планових робіт на сьогоднішній день є неактуальною. Багато карт міст і областей (від стометрівки до двухкилометровки) містять відомості, давність яких становить десять, а то й двадцять років. Інтенсивна інженерна праця в межах території міста і околиць призводить до швидкої зміни зовнішнього світу. Карта, що відображає реальний стан речей, потрібна для прийняття важливих резолюцій по багатьом господарським, природничим та глобальним питанням.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Карта Київської області, відповідно до свого призначення, може бути складена в потрібному масштабі. Для адміністративної карти зручний середній масштаб, карта автомобільних доріг може знадобитися детальніше. Карти, на відміну від планів, що враховують кривизну поверхні Землі. Для побудови карт крупніше пятикилометровки використовують проекцію Гаусса-Крюгера. Топографічні карти складаються в масштабах 1:10 000 і дрібніше. Стометрівка (в 1 см-100 м) - звичайний масштаб карти міста. Чим крупномасштабніша карта, тим вища її інформативність. Із зменшенням масштабу подробиці виключаються і узагальнюються. Цей процес - картографічна генералізація - покликаний зберегти і відобразити на карті типові явища відповідно до призначення карти.

Законодавчо встановлений термін, після якого державна топографічна карта підлягає оновленню, - 5 років. Містить актуальні відомості. Топографічна карта Київської області потрібна для приведення в порядок геоінформаційної системи. Потенційним вкладникам для розгляду питання про можливі вкладеннях необхідно надавати актуальні карти. Картографічний матеріал повинен давати знання про рельєф місцевості, гідрографії, під'їзних коліях та прилеглих населених пунктах.

В рамках проекту створення Публічної кадастрової карти в 2007-2012 роках була виконана аерофотозйомка всієї території України. Однак, в силу обставин, що склалися, результати цієї зйомки не були застосовані для оновлення топографічних карт. Тому оновлення наявних карт - завдання сьогоднішнього дня.

Карта Київської області поділена на аркуші. Щоб працювати з листовими картами, придумана система разграфки та номенклатури. На топографічних картах номенклатура підписується зверху. Кожна карта певного масштабу має свою номенклатуру. При замовленні картки можна вказати номенклатурний аркуш. Карти створюються як на папері, так і шляхом побудови в комп'ютерних програмах.


Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення