Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Підготовка до розробки проектної документації і топографічна зйомка для газифікації житлових будинків

Геодезичні роботи, топозйомка для газифікації

ИТопографічна зйомка для газифікації

Топографічна зйомка для складання точного плану земельної ділянки – один з найвідоміших і затребуваних комплексів геодезичних робіт. Проводиться вона шляхом планово-висотних вимірювань з використанням спеціального обладнання. Існують різні види топозйомки, які класифікуються, виходячи з методик виконання вимірювань, застосовуваного устаткування, призначення. Вибір того чи іншого виду зйомки обумовлений необхідної детальністю, допустимою похибкою вимірювань, терміновістю замовлення та іншими факторами. Знімальні роботи проводять перед будівництвом, реконструкцією та благоустроєм різних об'єктів. Також потрібне попереднє складання і узгодження геодезичних матеріалів для підведення до будинків додаткових комунікацій (траси водогону, каналізаційні колектори, електричні силові лінії, кабелі зв'язку та т.і.). Зокрема, перед прокладанням газопроводів необхідно замовити топозйомку для газифікації будівель і споруд.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Попередня документація і знімальні роботи для цілей проектування індивідуального газопроводу (топозйомка для газифікації)

Роботи по газифікації житлового будинку не можуть бути здійснені без розробки і затвердження відповідного проекту. Для того щоб проектна організація могла приступити до його створення, їй будуть потрібні від замовника наступні матеріали:

  1. Погоджений з органами газового господарства топографічний ситуаційний план місцевості із зазначенням підземних комунікацій.
  2. Технічні умови (ТУ) на підключення об'єкта до існуючого газопроводу.
  3. Якщо газові мережі знаходяться далеко від газифицируемого будинку, і буде потрібно прокладати до них трубопровід через сусідні земельні ділянки, то від їх власників потрібні нотаріально засвідчені згоди на такі роботи. Причому вони також можуть висунути певні технічні або інші умови (ціна топозйомки для газифікації в цьому випадку збільшиться, так як потрібно виконати знімальні роботи вздовж всієї траси нового газопроводу).
  4. Технічні та правовстановлюючі документи на будинок.

Матеріали топографічної зйомки для газифікації зазвичай складаються в масштабі 1:500. План повинен включати, крім території будинку, що підлягає газифікації, контури найближчих вже газифікованих будівель, а також газопровід, до якого планується підключення. При подальшому узгодженні плану з газовиками проводиться уточнення технічних характеристик існуючих і проектних газових ліній (їх матеріалів виготовлення, діаметрів, робочий тиск). Процедура узгодження є платною, що впливає на загальну вартість топозйомки для газифікації будинку. Тривалість погодження теж може сильно відрізнятися, іноді досягаючи декількох тижнів. Висока терміновість робіт тому може зумовити підвищену ціну топографічної зйомки для газифікації, порівняно зі звичайною.

Технічні умови на підключення будинку видаються тільки після остаточного узгодження плану. В ТЗ вказується місце врізки індивідуального газопроводу в загальну мережу, технічні вимоги, яким повинно відповідати газове обладнання будинку, заходи, спрямовані на забезпечення безпеки робіт.

Фірмою ТОВ «Гільдія Інжиніринг» може бути проведена топографічна зйомка земельної ділянки для газифікації, ціна на даний вид знімальних робіт, встановлюється фірмою – нижче, ніж у багатьох її конкурентів.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення