Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографічна зйомка погодження

Топографічна зйомка погодженняТопографічна зйомка - це комплексне вивчення об'єктів у просторі, для складання топографічного плану.Погодження-процес подання результатів зйомок інстанціях, таким службам як газове господарство, електрики, водоканал, зв'язок та ін. Така необхідність у зйомці виникає для складання кадастрового паспорта, розмежування земельних ділянок, збір документації для благоустрою та будівництва. Топографічна зйомка збирає про них наступні дані: їх розміри, форму, перепади висот, природний ландшафт та інші потрібні дані для проектування. Процедура виконується з вертикальним і горизонтальним виміром, у Балтійській системі висот.

Зйомка виконується в 3 етапи.

  1. Підготовка. Замовником проводиться розробка та надання техзавдання, аналізується попередня зйомка і виходить на неї дозвіл. Тут важливе значення має взаємодія виконавця і замовника. Від повноти техзавдання залежить і якісний результат.
  2. Польовий. Ділянка оглядається, і вибираються опорні геодезичні пункти, виконуються необхідні виміри: підземних комунікацій, перепади висот, будівлі, відстань, споруди та ін.
  3. Камеральний. Проводиться аналіз і обробка отриманих раніше даних. На підставі отриманих результатів і складається топографічний план. На підставі проведених досліджень збирається пакет технічної документації, він і передається Замовнику. У пакет включені копії техотчетов і топозйомки, а також інженерно-топографічний план у цифровому форматі або папері. Терміни придатності топографічної зйомки - 2 - 5 років, в залежності від завдань зйомки.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Топографічна зйомка

Законодавчі аспекти Сфера за погодженням результатів топозйомки досить широка. Це обумовлено великої кількості нормативно-правових актів по регулюванню, організації та проведення таких робіт. Дуже уважно потрібно поставитися до отримання дозволу, оскільки, зйомка, виконана без дозволу може не пройти погодження, відповідно, використовувати її за призначенням буде не можна. Бувають випадки, коли отримання дозволу не потрібно (наприклад, якщо зйомка виконується в особистих інтересах Замовника), але цей момент краще уточнити.

Погодження - це завершальна процедура. У чому вона полягає? Геодезисти після камеральних та польових робіт обходять всі комунальні служби по району і перевіряють точність і правильність нанесення на план всіх комунікацій. Кожна служба розписується на документах про погодження з нею, закріплюючи підпис печаткою. Після цього готується єдиний техотчет, який засвідчується в містобудівному комітеті і Управлінні архітектури. Тепер топозйомка офіційно завершена і використовувати її можливо. Коли топозйомка здійснюється в особистих цілях Замовника, наприклад, для благоустрою власної території або для поліпшення ландшафтного дизайну, тоді в погодженні немає необхідності.

Вартість проведення геодезичних і топографічних робіт дешевше погодження. Та й їх проведення займає набагато менше часу, ніж саме погодження. Воно інколи затягується від декількох тижнів до декількох місяців. Ціна за стандартний ділянку коливається від 2000 до 6000 гривень.

Вартість проведення топографічної зйомки залежить від різних факторів, серед яких площа ділянки, площа забудови, кількість займаних планшетів, необхідність узгодження мереж. Дуже важливо щоб топографічну зйомку проводили кваліфіковані фахівці, тому що від точності даних залежить якість топоплана. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісно проведені топографо-геодезичні роботи, а вартість їх вас приємно здивує.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення