Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографічна зйомка земельної ділянки

Топографічна зйомка земельної ділянки

Будівництво будівель і споруд завжди починається з вивчення земельної ділянки, на якій планується їх зведення. Вивчення місцевості являє собою проведення цілого комплексу геологічних і геодезичних робіт. Геологічні дослідження передбачають вивчення ґрунту, його характеристик, несучої здатності і т. д. Геодезичні роботи спрямовані на вивчення місцевості, зборі максимальної інформації про ділянку, що об'єкти, які на ній розташовані, вивчення всіх існуючих на ньому комунікаційних ліній і багато іншого. Особливу роль у проведенні вивчення земельної ділянки під будівництво відіграє здійснення робіт під назвою топографічна зйомка земельної ділянки. Вона являє собою проведення цілого комплексу робіт, за підсумками яких складається топографічний план, а також різні креслення земельної ділянки. Топографічна зйомка земельної ділянки дозволяє одержати максимум відомостей про рельєф місцевості досліджуваної ділянки.

Якість будівельних робіт безпосередньо пов'язана із знанням всіх особливостей рельєфу місцевості, а це можна простежити тільки на такому документі, як топографічний план. Також дана документація вам буде потрібна при оформленні документів на земельну ділянку, а також при здійсненні певних робіт на об'єкті, що споруджується. Наприклад, розробка генплану, при оформленні правовстановлюючих документів, а також при проведенні робіт з прокладання комунікаційних мереж і ліній, при здійсненні перепланування або реконструкції.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Топографічна зйомка

Незалежно від свого цільового призначення, проведення  топографічної зйомки земельної ділянки здійснюється в три етапи. Перший - підготовчий, другий - польовий, третій - камеральний. Кожен етап дуже важливий. На підготовчому здійснюється збір вихідних матеріалів, а також їх аналіз. Даний етап передбачає отримання дозволу на проведення робіт, реєстрацію у відповідних установах. Коли вся документація готова і є всі необхідні дозволи на проведення робіт, настає черга польового етапу. Відбувається здійснення робіт безпосередньо на самій земельній ділянці, на якій буде здійснюватися будівельний процес. Спочатку встановлюється геодезичне обладнання, а потім відбувається сама зйомка. Велику роль грає на даному етапі саме обладнання. Фахівці компанії "Гільдія Інжиніринг" використовують під час проведення послуги - топозйомка земельної ділянки - інноваційне геодезичне обладнання, завдяки якому отримують дані під час вимірювань з точністю до міліметра. Коли всі необхідні дані отримані настає черга камерального етапу. Він проходить в офісі і заснований на складанні і оформленні звітів, креслень, карт, планів, схем та інших матеріалів. Схеми і карти можуть виконуватися в різних масштабах. На масштаб впливає мета їх складання. Існують великі, дрібні і для ландшафтного дизайну масштаби, але найчастіше застосовується 1 до 500. Він є найбільш актуальним. Камеральний етап може тривати кілька днів, в залежності від обсягу робіт.

Топографічна зйомка земельної ділянки - це проведення комплексу робіт підсумком яких є топографічний план, який має свій термін придатності - 12 місяців. Він може бути виконаний і в графічному і в електронному форматі, в залежності від того, який вимагає замовник. Якість топографічного плану повністю залежить від професіоналізму та компетентності геодезистів.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте якісне та оперативне проведення топографо-геодезичних робіт. Професіоналізм наших спеціалістів дозволить здійснити всі топографічні роботи на вищому рівні. До нас ви можете звернутися не тільки за топозйомкою для будівництва, але і для проведення топографічної зйомки, необхідної для підключення об'єкта до електричних мереж, газопроводу і багато чому іншому. Детальніше дізнатися про послуги, які надає наша компанія, а також замовити послугу ви зможете зв'язавшись з нашим фахівцем по телефону.

Ми пропонуємо високу якість за доступною ціною! Розуміючи всю важливість проведення топографічних робіт, наші геодезисти підходять до кожного поставленого перед ними завданням грамотно і відповідально.

Коментарі та запитання:


Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення