Геодезія, геологія, топозйомка від сертифікованого виконавця "Гільдія Інжиніринг" по Україні


Топографічна карта

Топографічна карта — це зображення земної поверхні, зменшене в розмірі. Вона є універсальною географічною картою. На ній в подробицях зображується місцевість. По такій карті можна прочитати потрібну інформацію про рослинність на місцевості, її рельєф, геодезію, гідрографію, склад грунту, об'єкти господарства і культури, відомості про дороги, на межах, комунікаціях і багато іншого. Її повнота і точність дозволяють вирішувати різні технічні завдання. Така карта дозволяє визначати висоту і планове положення точок місцевості. З їх допомогою місцевість можна оцінити і вивчити, можна орієнтуватися, визначити висоту і координати точок, отримати необхідну якісну і кількісну інформацію про різні об'єкти. Також з їх допомогою можна проводити необхідні будівельні розрахунки, виконувати проекти різних об'єктів. Крім того - це прекрасний путівник: при наявності такої топографічної карти, ви можете легко просуватися за наміченим маршрутом. Її подробиці, точність і повнота залежать від масштабу. Компанія "Гільдія Інжиніринг" відповідально ставиться до виконання робіт по топографічній зйомці, геодезичного супроводу будівництва і інших подібних робіт.

Масштаб топографічних карт

Топографічна карта

Топографічні карти можуть бути різних масштабів, залежно від цільового призначення. Масштаб дозволяє побачити наскільки довжина лінії на місцевості більше лінії, відображеної на карті. Масштаби можна поділити на три групи: для ландшафтного дизайну, великі й дрібні. Найчастіше для топографічних карт використовується масштаб 1 до 500, ще його називають "п'ятисотка".

Умовні позначення та їх оформлення

На топографічних картах елементи, що знаходяться на досліджуваній ділянці, а також вся необхідна інформація про неї відображається за допомогою загальноприйнятих умовних позначень. Це ціла система цифрових і графічних буквених позначень. З їх допомогою на карті відображаються характеристики і кількості елементів, їх якість, місце розташування і багато іншого. Умовними знаками можуть бути зображені ті ж самі об'єкти на картах масштабу 1 : 25000 — 1 : 200000. Умовні позначення діляться на кілька видів: позамасштабні, масштабні і пояснювальні.

Вартість проведення топографічних робіт від 2 500 грн за ділянку

Області застосування

Топографічні карти можуть знадобитися для різних цілей. Найбільш часто вони здійснюються для отримання дозволів на проектування та проведення будівельного процесу на земельній ділянці. Також така карта грає важливу роль для підключення об'єкта до електричних і газопровідних мереж. В такому випадку, топографічний план є основою для твору викопіювання, яке є зменшеною копією певної частини даної топокарти. Також топографічні карти складаються для:

  • будівництва багатоповерхових будівель;
  • промислових підприємств;
  • проведення планування вертикальних підземних мереж;
  • будівництва інженерних конструкцій;
  • геологорозвідки;
  • форсування водойм.

Топографічні карти також широко застосовуються в авіації, військових цілях. По таких картах місцевість вивчається і дається їй оцінку, вирішуються розрахункові задачі, визначаються відстані, кути і загальні площі різних висот, видимості точок на місцевості, їх крутизни і скатів. Як бачимо, топографічні карти дуже важливі, тому їх повинні складати фахівці відповідної кваліфікації, які з максимальною точністю зможуть відобразити на ній всі елементи, відстані, кути і рельєф місцевості.

Висновок

Крмпанія "Гільдія Інжиніринг" зібрала у своєму штаті найкращих геодезистів з усієї України. Всі наші фахівці кваліфіковані і мають відповідні сертифікати та дозволи для проведення геодезичних робіт. Ми зібрали найкращих геодезистів, геологів і топографів, які в стислі терміни проведуть всі топографічні роботи, результатом яких буде якісна топографічна карта, яка відповідає всім нормам і вимогам. Їх професіоналізм і компетентність підтверджені відповідними сертифікатами і численними відгуками клієнтів. Їх багаторічний досвід дозволяє вирішувати геодезичні завдання будь-якої складності.

Телефонуйте, ми з радістю проконсультуємо вас з будь-яких топографічних питань.

Коментарі та запитання:


Сергій
потрібна топокарта для генплану 1800Га, зорієнтуйте по ціннику і порядку отримання результату
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Сергій! Для розрахунку вартості необхідно більше інформації. Підскажіть будь ласка місцезнаходження/ назву населенного пункту. Якщо Вас цікавить тільки топографічна зйомка, то отмання результату після виїзду на ділянку та проведення польоивх та камеральних робіт. Якщо брати розробку генерального плану, там все більш складніше. Орієнтовні терміни виконання можете знайти на сторінці. Для детальної консультації та розрахунку вартості зверніться будь ласка за номером вказаним на сайті. 

Олег
які дані потрібні для розрахунку вартості топографічної карти м 1: 10000 громади?
Гильдия Инжиниринг
Доброго дня, Олег! Для розрахунку вартості топографічної карти м 1: 10000 необхідна площа та наявні архівні матеріали. 

Ваші запитання, зауваження та побажання Ви можете залишити тут. Ми обов'язково відповімо на всі Ваші звернення